Top eleven hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

Top eleven hileli apk v.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

INDIRME LINKLERI

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Top eleven hilesi, Top eleven token hilesi, top eleven token alma hilesi programsız, Top eleven para hilesi, Top eleven hileli indir, Top eleven apk, Pro Evo 6 veya winning Eleven 10, 
Top eleven hileli apk
Kadar hayatta kalan en iyi unsurların çoğuna sahipti. Hızlı, akıcı, saldıran futbol, savaşçı bir mücadele tamircisi ve bir dizi yeni numara ve fiske. Şimdiye kadar var olan resmi Japon şeridi ile birlikte gitmek için, İngiltere Milli Takımı şimdi resmi kitlerinde ve diğer uluslarda süslendi. Xbox sürümü yeni nesil yüksek çözünürlüklü grafiklere bile sahipti ve bu, Pro Evo’nun PS3’e geçişinden önceki son sürüm olacaktı.
Pro Evo 7 yoktu, bir sonraki taksit 2007’de gelecekti ve adlandırma kuralı bu güne kadar kalanlara dönüştü – Pro Evolution Soccer 2008 veya PES 2008. Bu, PS3’te piyasaya sürülen ilk sürümdü, ancak yine de PS2 ve diğer konsollarda kaldı. Yüksek çözünürlüklü grafikler oyun deneyimini geliştirdi ve PES, oyuncu benzerliklerinde FIFA’DAN uzaklaşmaya başladı, ancak aynı zamanda gönül rahatlığı FIFA’nın boşluğu kapatmasına neden oldu ve bu yıllarda FIFA ilk kez daha yüksek inceleme puanları elde etmeye başladı, ironik olarak, eski PES oyununa benziyordu.

Top eleven hileli apk

Pek çok şey geliştirilmiş olsa da, PES oyunları 2008-2012 sürümleri sırasında mücadele etmeye başladı. Grafikler, master league, yarışmalar, lisanslar ve çevrimiçi oyundaki gelişmeler, Pro Evo’yu daha da zorlaştıran, ancak bazen daha az eğlenceli hale getiren oyundaki telaşlı değişikliklerle reddedildi. Topu geri kazanmak ya da bilgisayara karşı tutmak neredeyse imkansız olabileceğinden, oyunun oyuncuya karşı bilgisayar oyunlarında daha zor beceri seviyelerinde neredeyse bir hile modu varmış gibi görünüyordu. Bekçiler, kolay vuruşlar için işaretsiz grevcilere açıklanamayan bir şekilde zayıf atışlar yapacaklardı ve hakemler inanılmaz derecede sert olabilirdi, oyuncuları küçük suçlar için gönderirken, bilgisayar kontrollü oyuncular cinayetten kurtulabilecek gibi görünüyordu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir