Standoff 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Standoff 2 hileli apk v.1.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Standoff 2 hileli apk indir, Standoff 2 hileli, Standoff 2 hilesini indir, Standoff 2 hileli apk indir, Standoff 2 apk, Standoff 2 bedava indir, Standoff 2 hileli, APK Oyunlar, 

Standoff 2 hileli apk indir


FPS oyuncularını her zaman dünyanın en “uyanık” oyuncuları olarak gördüm. Normalde, 5 dakikalık bir nefes alabileceğiniz ve sadece ne yapmanız gerektiğini planlayabileceğiniz RPG veya RTS oyunları oynarken bir çeşit lütuf zamanı olacaktır. Şimdi RPG oyuncularının veya RTS oyuncularının bunu kolaylaştırdığını söylemiyorum, ikisinin de zorlukları var. FPS oyuncuları baskı altında oynamak için kullanılır. FPS (first person shooter) oyuncuları, oyun mekaniği nedeniyle uyanıklık hissi ve artan el becerisi kazanırlar.
FPS oyunları, birinci şahıs görüşünde olmanızı (aslında oyunun içinde yürüyormuşsunuz gibi) ve varlığınızı tehdit eden her şeyi vurmanızı gerektirir! Tabii ki, fps oyunlarında yeniyseniz, daha deneyimli birine ateş etmek zor. Bahsetmiyorum bile, sinirlilik devreye girecek ve imleciniz muhtemelen düşmanınızı özleyecektir; o zaman her yere ateş edeceksiniz. Bu kesinlikle normal.
Bir FPS oyunu oynarken ilk birkaç kez, beklenmedik şeylere tepki vermek zordur. Örneğin, şimdiye kadar oynadığım ilk FPS oyunu counter strike oldu. Şimdi, böyle bir acemi olan biri için, ateş etmenin ve yan yana hareket etmenin iyi bir fikir olduğunu düşündüm; bu şekilde düşmanların bana vurması daha zor olurdu. Karşılaştığım ilk düşman, bıçaklandım. Sor nasıl? Biraz hareket ediyordu ve nasıl ateş ettiğimi de biliyordu. Açıkçası, bu oyuncu çok deneyimliydi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir