ROBLOX hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

ROBLOX hileli apk v1.33.15

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERIMIZ

ROBLOX hileli apk

Roblox Corporation tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ile uyumlu olan Roblox, 1.8 Ghz işlemci ve 512 MB RAM gerektiren indirilebilir bir oyundur. Bu, internet bağlantısı gerektiren ve aynı zamanda çok oyunculu bir oyun olan çevrimiçi bir oyundur, böylece çocuğunuz diğer oyuncularla iletişim kurabilir ve etkileşime girebilir. Çocuğunuzun oyun açtığında o katalogdan bir çok şey seçerek oyun olarak istedikleri karakter özelleştirmek mümkün olacak. Bu katalogda, oyunun kullanıcıları tarafından yaratılan birçok şey var, Roblox şirketi tarafından zaten mevcut olan ek şeyler de var ve çocuğunuz kişisel ve çocuğunuzun tercihlerini ve stilini temsil eden karakterleri için kıyafetler gibi şeyleri seçme şansına sahip olacak.
Buna ek olarak, çocuğunuz karakterleri için onları en iyi temsil eden modelleri seçebilir ve görüntüler, çeşitli kafalar ve yüzler de mevcuttur, böylece çocuğunuz kim olduklarını en iyi temsil eden bir tür avatar oluşturabilir ve bu oyunu gerçekten oynadığını hissedecektir. Ayrıca, oyunda kullanacakları katalogdan ve oynamaya başladıklarında onlara yardımcı olabilecek çeşitli diğer setlerden de dişli seçebilirler. Çocuğunuz Roblox’a abone olursa ve üye olursa, şirket tarafından yapılan ve tasarlanan ve karakterlerini paketin diğer tüm özelliklerine hala erişimi olan üye olmayanlardan ayıran kollara, bacaklara ve gövdelere de sahip olabilir. Çocuğunuz yaratılışından çok gurur duyuyorsa, onu Roblox kataloğuna götürebilir ve diğer karakterler ve oyuncular tarafından beğenilirse, o zaman kataloğun bir parçası olabilir ve diğer insanlar gelecekte onu seçebilir.
Roblox, çocuğunuzun katılabileceği sekiz milyondan fazla oyun türü sunar. Çocuğunuz bu oyunu oynayacağı yer için bir tür seçecek ve daha önce yapılmış olan parçaları seçebilecek veya genellikle labirent benzeri dünyalar yaratan blok tarzı öğeleri kullanarak oynayabilecekleri kendi dünyalarını yaratabilecektir. Genellikle bir oyuncu, sınırsız miktarda ve tedarikte kendilerine verilen bina için blokları kullanarak yaklaşık yüz farklı yer yapabilir. Genellikle oyuncu inşa ederken, LUA komut dosyasını kullanabilir, bu da bir düğme oluşturarak ve bina deneyimini geliştiren başka şeyler yaparak bina sürecini izlemelerini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir