PLAGUE INC indir virüs hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

PLAGUE INC mobil indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

 virüs yayma oyunu indir
Bir program virüsünün var olması için kendisini diğer programlara bağlaması gerekir. Bu, bir virüsü diğer kötü amaçlı kod biçimlerinden ayıran temel özelliktir: kendi başına var olamaz; başka bir programda parazittir. Bir virüsün istila ettiği program ana bilgisayar programı olarak bilinir. Virüs bulaşmış bir program çalıştırıldığında, virüs de çalıştırılır. Virüs şimdi ilk iki işlevini aynı anda yerine getiriyor: Çoğalt ve enfekte et.
Virüs bulaşmış bir program çalıştırıldıktan sonra, virüs ana bilgisayardan kontrolü ele alır ve şu anda enfekte olmayan aynı veya diğer disklerdeki diğer programları aramaya başlar. Bir tane bulduğunda, kendisini enfekte olmayan programa kopyalar. Daha sonra, bulaştırmak için daha fazla program aramaya başlayabilir. Enfeksiyon tamamlandıktan sonra Denetim ana programa döndürülür. Ana bilgisayar programı sonlandırıldığında, o ve muhtemelen virüs de bellekten kaldırılır. Kullanıcı muhtemelen ne olduğundan tamamen habersiz olacaktır.
PLAGUE INC hileli apk indir
Bu enfeksiyon yöntemindeki bir varyasyon, konakçı sonlandırıldıktan sonra bile virüsü bellekte bırakmayı içerir. Virüs artık bilgisayar kapatılana kadar bellekte kalacaktır. Bu konumdan, virüs programları kalbinin içeriğine bulaştırabilir. Bir dahaki sefere kullanıcı bilgisayarını önyüklediğinde, bilmeden virüslü uygulamalarından birini çalıştırabilir.
Virüs hafızaya girer girmez, virüsün üçüncü işlevinin çağrılması riski vardır: Yükü teslim et. Bu etkinlik, dosyaları silmek veya bilgisayarı yavaşlatmak gibi virüs oluşturucunun istediği herhangi bir şey olabilir. Virüs, bilgisayar kapatılana kadar yükünü ileterek bellekte kalabilir. Veri dosyaları, hasar veya silmek veri dosyaları ve programları, vb değiştirmek olabilir. Bir kelime işlemci, elektronik tablo, veritabanı vb.Ile veri dosyaları oluşturmak için sabırla bekleyebilir. Daha sonra, programdan çıktığınızda, virüs yeni veri dosyalarını değiştirebilir veya silebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir