Netflix hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Netflix hileli apk v.3.211

Programdan GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

program ETIKETLERI

Netflix, Amerikan Online On-Demand video akışı devi büyük ölçüde kullanılmayan online TV ve film akışı piyasada yararlanmak isteyen 2010 22 Eylül’de Kanada’ya sınırı geçti.
Netflix Canada, şu an için ABD’de olduğu gibi sabit oranlı çevrimiçi DVD-video ve Blu-ray Disk kiralama hizmetini sunmayacak olsa da, Kanadalılara en kaliteli video akışı hizmetini getiriyor…ancak en sevdiğimiz TV bölümlerini ve filmlerini kiralama, satın alma ve izleme şeklimizi değiştirmek yeterli olacak mı?
Netflix’in Kanada’ya geldiğini ilk duyduğumda çok heyecanlandım. Herkes yattıktan sonra çoğunlukla dizüstü bilgisayarımda çok fazla film izliyorum ve ayda 2 film kiralama maliyetinden daha az bir süre için herhangi bir zamanda çevrimiçi olarak herhangi bir sayıda film izleyebilme kavramı bana oldukça iyi geldi. Netflix Canada nihayet iş için açıldığında, sınırlı sayıda film ve TV bölümüne işaret eden ilk incelemelerden biraz hayal kırıklığına uğradım ve sonuç olarak hizmetlerini denemeyi bıraktım. Birkaç hafta önce bir gece kendimi izleyecek bir film olmadan bulduğumda ve Netflix’e bir şans vermeye karar verene kadar bunu unutmuştum. Sınırsız çevrimiçi TV ve çevrimiçi filmler için ayda 7.99 dolar için ne kaybetmek zorunda kaldım? Netflix oturum açma sayfasına ulaştığımda daha da kolay bir satış oldu (www.netflix.ca) onlar 30 gün, hiçbir yükümlülük, ücretsiz deneme sunuyoruz öğrenmek için. Bir hafta boyunca denedikten sonra, tek hayal kırıklığımın daha önce kaydolmadığım olduğunu söylemeliyim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir