Narcos Idle Cartel Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   
Narcos Idle Cartel Hileli Apk v.1.33

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Narcos hileli apk indir
Bir çocuğa bakan bir kişi çocuğu disipline etmeye karar verirse, ancak güneş tabancası voltunu kullanıyorsa, çocuğun ölme şansı yüksektir – bu düz çocuk istismarıdır-ne yazık ki, çocukların aslında yetişkin bir sersemletici silahla oynadığı durumlar da olmuştur ve sersemletici silah voltunun tekrarlanan uygulaması da ölüme neden olabilir. Kazara deşarj, sersemletici silah voltunun kendi kendine uygulanması ve diğer aptalca deneyler de ölüme yol açabilir.
Eyalet yasalarınız bir şok tabancasına sahip olmanıza izin veriyorsa, denemeye başlamadan önce uygun şekilde eğitilmeli veya şok tabancasına eşlik eden üretici bilgilerini dikkatlice okumalısınız. Şok tabancası volt seviyeleri korku yaratması gereken bir şey değildir – şok tabancası (ve şok tabancası) genellikle çok güvenlidir ve kurtardıkları hayatlardan çok daha az ölüme neden olur.
Narcos hile
Boyut önemlidir-belki. Bu durumda, Streetwise Mini Stun Gun’un minyon paketi, teslim edebileceği 1.000.000 volt ile eşleşiyor gibi görünmüyor. Bu bebek dünyanın en küçük şok Tabancasıdır ve aynı zamanda dünyanın en güçlü şok Tabancasıdır – hepsi minyon ” kılıfındadır. O kadar küçük ki bir sigara paketinin içine sığabilir! Narcos hilesi
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=8kkoTliD5dc]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir