MudRunner Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

MudRunner Hileli Apk v.12
  

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

MudRunner Hileli Apk İndir
Bu küçük şok tabancasıyla birlikte gelen ağır hizmet tipi Deri Kılıf, ihtiyaç duyulduğunda kullanışlı tutarak kemere düzgün bir şekilde oturur. Aynı zamanda güzel bir kadın çantası içinde diğer temel yerinden rahatlıkla sığabilir. Diğer öğelere ulaşırken küçük yavruların sizi zaplaması konusunda endişelenmenize gerek yok. Yan tarafta, tetiğe basmadan önce basılması gereken bir güvenlik düğmesi vardır.
Geçmişte, bu tür bir durdurma gücüne yaklaşmaya başlamak için birkaç 9 voltluk pil aldı. Mini sersemletici Tabancada, üç adet 3 voltluk lityum pil ile inanılmaz miktarda voltaj sağlanır. Onları bir mini şok tabancasıyla satın alabilir veya yerel bir süpermarkette yaklaşık 14 $karşılığında satın alabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak eklenen daha da çekici bir seçenek, şarj edilebilir bir ünite almak ve yedek pil baş ağrılarını atlamaktır. Günümüzün şarj edilebilir pillerindeki gelişmeler onları güvenilir ve ekonomik bir seçenek haline getirmektedir.
MudRunner Hilesi
Bu modeli düşünürken, daha yüksek voltajın immobilizasyonun daha hızlı gerçekleştiği ve akımın daha fazla giysi katmanından geçebileceği anlamına unutmayın. En yüksek voltajlı şok tabancası olduğundan, dünya pazarında mevcut en iyi ölümcül olmayan durdurma gücünü taşıyorsunuz. Üretici, bu ürünün kalitesine o kadar çok inanıyor ki, sınırlı bir ömür boyu garanti veriyor.
Bir kez daha, üretici önerileri dinledi ve zaten popüler olan mini sersemletici tabancasında değişiklikler yaptı. Şimdi, bu Streetwise Mini Stun Gun üzerinde beklenmedik bir özelliği 6 LED ışıkları, Bu bir süper parlak aydınlatıcı yapma. El Fenerleri, özellikle karanlıktan sonra herhangi bir bina ile aracınız arasında seyahat ederken her zaman iyi bir fikirdir. Bu avantaj, bir el feneri kullanıyorsanız, gerektiğinde şok tabancası işlevinin anında kullanılabilir olması nedeniyle ciddi şekilde artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir