mafia city hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Mafia 2 android apk v.1.154

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERIMIZ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

mafia city android hileli apk indir

Mafya Savaşları fırtına sosyal ağ siteleri almıştır Zynga tarafından bir metin tabanlı interaktif oyun. Öncül, mümkün olduğunca çok sayıda mafya ailesi üyesi toplamak, mümkün olduğunca çok para kazanmak ve yağmalamak ve New York ve son zamanlarda Küba’daki en güçlü aile olmak için seviye atlamaktır. Bu, “iş” yaparak, mülk satın alarak, rakip Mafyalara saldırarak ve kendinizi bu tür saldırılardan koruyarak elde edilir. Tüm bu Eylemler size ilerlemenize katkıda bulunan bir maaş günü ve deneyim puanları verir.
Ben şahsen Facebook’ta mafya Savaşları oynuyorum. 39 yıl boyunca hiç bu kadar bağımlılık yapıcı bir oyun oynamadım. Oynamaya başladıktan kısa bir süre sonra, nakit akışımı kontrol etmek, saldırıya uğrayıp uğramadığımı görmek ya da bir ya da iki iş yapmak için gün boyunca zirvelere gizlice girdiğimi keşfettim. Dürüst olmak gerekirse, bir gün mafya Savaşları ile etkileşime girmediğimi söyleyebilirim. Sonunda oyun deneyimimi ve bilgimi paylaşmaya karar verdim ve belki de mafya ekibimde birkaç üye daha kazanmaya karar verdim.Bu makalenin sonunda daha fazla bilgi için bloguma bir bağlantı var.
mafia city android apk, mafia city mobile, mafia city hileli indir, mafia City hileli apk indir, mafia 2 hilesi, mafia 2 hileli apk indir, mafia android indir, mafia ois indir, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir