konusan tom hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Konuşan Tom Arkadaşlarım hile apk dayi

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Konusan Tom Hİle indir 2020

Bir kedinin sevgisinin gerçek olup olmadığı sorusu, kedilere sahip olmayanlar için saçma görünebilir. Köpekler insanın en iyi arkadaşı unvanını iddia edebilir, ancak kedilerle yaşayan herkes arkadaş olmak için çok harika olduklarını bilir. Bazı insanlar kendi kediler insan dışı varlıklara İnsan Özellikleri geçerli olduğunu iddia, ancak, olabilir. Eh, tüm hayvanların sadece içgüdü nedeniyle gençlerine baktığını iddia edenler, açıkça bir kedi ile zaman geçirmediler. Bu makalede, kediler hakkında yararlı bilgiler ve size ve değerli kedinize birlikte yaşamanıza yardımcı olmak için bilmek isteyebileceğiniz hemen hemen her şey bulunmaktadır.
Kedi iletişiminin birçok seslendirme çeşidi vardır. Miyavlama, mırıldanma, tıslama, hırıltı, trilling ve homurdanmadan oluşurlar. Kedilerin kedi feromonları ve bir dizi özel vücut dili de vardır.
Diğer kediler gibi, kediler de benzer bir anatomiye sahiptir. Hızlı refleksler, esnek gövdeler, keskin geri çekilebilir pençeler ve fareler gibi küçük avları öldürmek için uyarlanmış çok keskin dişler ile çok güçlüdürler.
Kediler şaşırtıcı duyulara sahip oldukları için bilinir. Bir kedinin dış kulak kapağı her yönden ses alır, bu da kulak kanallarından kulak zarına iner. Kulak zarı, üzerine ses titreşim sonra ses dalgaları kulak zarı değişiklikleri titreşim kedi koklea ve son olarak beyne gönderir. Bir kedi yirmi hertz’den yaklaşık 65.000 hertz’e kadar duyabilir. Bir kedi, düşük bir perdeden daha yüksek bir perdeye daha kolay tepki verdiğinden, bir kedinin bir kadını tiz bir sesle daha iyi sevmesinin nedeni bu olabilir. Kulaklar da kedilerin dengede olmasına yardımcı olur. Bu, kedilerin normalde düştüklerinde ayaklarına inmesinin ana nedenidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir