Idle Miner Tycoon

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

DevTycoon 2 hileli indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/WNX2GEN

OYUN ETIKETLERI

DevTycoon 2 hile indir

1973 Yasası, 1976’da, özel kiracılar tarafından tutulan tüm kömür madenciliği kiralamalarını sona erdirerek, (a) demir ve çelik üretimi yapan özel şirketler tarafından esir madenciliğe ve (b) ekonomik kalkınmaya uygun olmayan ve demiryolu taşımacılığı gerektirmeyen izole küçük ceplerin özel taraflarına alt kiralamaya izin vermek için değiştirildi.
1993 yılında, 1973 Yasası, özel sektörde elektrik üretimi için esir kömür madenciliğine, bir madenden elde edilen kömürün yıkanmasına ve zaman zaman merkezi hükümet tarafından bildirilen diğer son kullanımlara izin vermek için daha da değiştirildi. Kömür gazlaştırma ve kömür sıvılaştırma da belirtilen son kullanımlar olarak bildirilmiştir.
Mart 1996’da merkezi hükümet, çimento üretimi için esir kömür madenciliğine izin verdi. Esir madenciliğinin kısıtlanması, devlete ait kömür madeni geliştirme teşebbüsleri için geçerli değildir. Ticari kömür satışları yasal olarak sadece kamu sektörü kömür şirketleri (ve bağlı kuruluşları) tarafından ve aracılığıyla gerçekleştirilebilir ve özel sektör tarafından esir madenlerden üretilen kömür açık pazarda satılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir