Güzel Evim Rüyalarını Planla Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Güzel Evim Rüyalarını hileli apk v.122

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SYRf5JnmJFk]

İstenmeyen fazla hayvanları sözde ‘kurtarma merkezlerine’ veya ‘kutsal alanlara’ göndermek oldukça basit, yanlıştır. ‘Gözden uzak, akıldan uzak’ tutumu, türlerin korunması için hiçbir şey yapmaz. Bu korkakça bir çıkış yolu. ‘Kurtarma merkezleri’ ve ‘Kutsal alanlar’ şüphesiz hayat kurtarıyor, ancak türleri kurtarmıyorlar. Tam tersi daha doğrudur. Hayvan Yetiştirme ve böylece sorunu yaşıyor bile. Bununla birlikte, koruma için üreme yapmazlar.
Saf bir halka sunmak için yavruları sergileyerek ceplerini hizalamak için ürerler. Hayat kurtarmaktan uzak, bu yerlerin binlerce başka hayvanın kesinlikle anlamsız ve amaçsız ölümlerinden sorumlu olduğu iddia edilebilir. Fazla bir kaplanın yaklaşık on beş yıl yaşaması beklenebilir. Bu Kaplan, yılın 52 haftası boyunca haftada 6 gün 7 Kg sığır eti tüketmekten mutluluk duyacaktır. Bu yılda 2,184 kg sığır eti. Sözde ‘Kutsal alanlar ‘ve’ Kurtarma merkezleri ‘ içinde aynı miktarda yiyen yüzlerce fazla jenerik Kaplan var. Bu, özellikle koruma için esasen değerli olmayan ve uzun vadeli türlerin korunması için yararsız olan hayvanları beslemek için öldürülen çok sayıda inektir. Bir fazla kaplanın hayatı yüz kadar ineğin hayatından daha mı değerli?
Hiçbir Hayvanat Bahçesi itlaf veya ötenaziyi sevmez, ancak iyi hayvanat bahçeleri gerçekle yüzleşir. Eğer büyük torunlarımız için, dünya için, gelecek nesiller için türleri korumak istiyorsak, o zaman sert ama mantıklı ve mantıklı kararlar alınmalıdır.
Ötenazi ile uğraşmak yerine uzun vadede fazlalık tutmak sadece diğer tür programları için kullanılabilecek alanları kaplamakla kalmaz, aynı zamanda çalışanların zamanını boşa harcar ve daha fazla koruma projesine harcanabilecek parayı kullanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir