fifa 22 indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

FIFA MOBİLE SOCCER v1.22.1

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=SgRZQoXxEI8&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

OYUN ETIKETLERI

fifa 22 mobile beta indir

Pek çok harika çevrimiçi seçeneğe sahip FIFA serisi, bugün konsollarda tartışmasız en iyi futbol video oyunu. Ve FIFA 09, 10 veya 11 oynuyor olsanız da, katılmanız ve oynamanız için çevrimiçi FIFA ligleri var.
FIFA serisinin bu son üç versiyonu, çevrimiçi özelliklerinden daha fazla olmasa da mükemmeldi. Etkileyici grafiklere ve fiziğe ek olarak, dünyadaki herhangi bir kişiye karşı oynayabilmek gibi çevrimiçi özellikler ve her hafta FIFA oynayan milyonlarca topluluğa sahip olmak oldukça yoğun bir rekabet anlamına gelebilir.
Ne tür bir beceri seviyeniz olduğu önemli değil, ister yeni başlayan ister profesyonel bir oyuncu olmayı hayal eden biri olun, her beceri seviyesindeki oyuncular için Ligler var. Resmi interaktif Dünya Kupası da dahil olmak üzere birçok farklı ülkede düzenlenen canlı turnuvalar var. Her yıl oyun her zamankinden daha rekabetçi bir spor haline geliyor.
Biraz pratik yapın ve FIFA liglerinden birine katılmadan önce biraz oynayın. Temelleri öğrenin ve canlı oyun hissi elde etmek için birkaç çevrimiçi oyunda rekabet edin. Daha sonra, bir sonraki seviyeye geçmeye hazır olduğunuzu hissettiğinizde, katılmak için bir yarışma veya Lig aramaya başlayabilirsiniz.
Bununla ilgili olarak, becerinize uyan bir seviyeye girmeyi unutmayın. Bilgisayara karşı yarışırken bir süperstar gibi hissedebilirsiniz, ancak canlı oyuncular çok farklıdır ve kendinizi çok erken hazır olmadığınız takımlara karşı oynarken bulabilirsiniz.
Bir lige katılabilir ve oyun içinde bir takım oluşturabilirsiniz, ancak başka yollar da vardır. Oyun içi yöntemle, diğer kullanıcılardan oyuncuları çevrimiçi olarak işe alabilir ve hangi FIFA serisini oynadığınıza bağlı olarak, bir takımda en fazla on bir canlı oyuncu olabilir.
Ancak oyun içi liglerin dezavantajları da var. Takımların çevrimiçi olması gerektiğinden çok yavaş hareket ederler ve çoğu zaman insanlar liglere girerler, ancak asla rekabet etmezler. Ancak, aynı FIFA oyununa sahip bir grup arkadaştan biriyseniz, bu bir lig oluşturmak ve birbirinizi almak için ideal bir yol olabilir.
Başka bir seçenek, Ligler ve diğer FIFA yarışmaları sunan turnuva sitelerinin 1’ine katılmaktır. Bunların çoğu nakit ödüller koydu ve Ligler FIFA’DA değil, web sitesinde gösteriliyor. Oyunlar oynandıktan sonra güncellenirler. Genellikle işleri çok daha sorunsuz hale getiren bir program vardır. Örneğin, bir oyun belirli bir tarihe kadar oynanmazsa, bir oyuncu oyunu yapmadığı için, diğer oyuncuya puan verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir