FarmVille 2 hile apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

FarmVille 2 v1.221.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 hileli indir, FARMVİLLE 2 anahtar hilesi indir, FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 para hilesi,
Deniz biti, somon gövdelerinde yaşayan parazitlerdir. Doğal olarak açık okyanusta bulunurlar ve tatlı suda iyi hayatta kalmazlar. Doğanın doğal döngüsünde, genç somonların yaşadığı kıyıya yakın kıyı bölgelerinde deniz biti bulunmazdı. Olgun somon, birkaç bitin problemsiz kalmasına dayanacak kadar dayanıklıdır. Bu, iyi bir bağışıklık sistemine sahip bir insanın soğuk algınlığına veya ikiye dayanabilmesine ve daha ölümcül hastalıklara yenik düşmemesine benzer.
Yetişkin somon yumurtlama zeminine giderken tatlı suya ulaştığında, bitler tipik olarak düşer ve ölür. Bu, genç somonun ilkbaharda yolculuğunu yapması için parazitlerden arındırılmış okyanusa geri döner. Genç somon, yırtıcıların yarattığı tehlikeye rağmen, bu yolculukta genellikle çok sayıda hayatta kalır.
FarmVille 2 hile apk dayi
Somon çiftlikleri bu hayati yakın kıyı Tatlı su alanlarını iş için ev olarak seçtiler ve bu seçimin bu alanlar üzerinde yıkıcı etkileri oldu. Somon çiftlikleri, yıl boyunca kalemlerde somon yetiştirerek, daha önce hiç görülmemiş seviyelerde bu alanlara hastalık, parazit, atık ve kimyasallar getirmektedir.
Deniz bitleri, somon yetiştiriciliğinin ortaya çıkmasından önce genç pembe somon hakkında hiç rapor edilmemişti. Yavru somon, deniz bitleri tarafından tehlikeye atıldığında kendi vücutlarının ihtiyaçlarını yönetecek kadar dayanıklı değildir. Genç bir pembe veya chum somonunu öldürmek için sadece bir bit yeterlidir. Somon yetiştiriciliği nedeniyle, okyanusa hiç ulaşmamış yavru somon cesetlerinde iki yüzden fazla bit bulunmuştur. Ne yazık ki, hiç şansları olmadı.
Deniz biti somon çiftçiliği çünkü yüz somon tek bir sorun var, ama tek başına lice deniz olsun, bu sonbahar oyun yapmak kimin numarası tüketen sırayla somon numaraları yok. Bu olaylar zinciri hızla türleri yok ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir