Dawn of Zombies Survival Hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Dawn of Zombies Survival Hileli indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Dawn of Zombies Survival Hilesi
Bu tabancalar çok çeşitli model ve boyutlarda mevcuttur. Daha küçük olanlar bile maviden potansiyel bir saldırgana büyük bir cıvata olabilir! RUNT adı verilen daha küçük bir model, bir milyondan fazla volt zapping gücü sağlayabilir-ve aslında bir paket sigaradan daha küçüktür.
2. Daha da şaşırtıcı olan şey, bazı sersemletici silahların artık hangi modeli seçtiğinize bağlı olarak nispeten ucuz olmasıdır. Ve bu, inanılmaz derecede geniş bir fiyat aralığında mevcut olduğu anlamına gelir. Bu, hemen hemen herkesin bir şok tabancası alabileceği ve bununla birlikte paranın satın alamayacağı bir huzur elde edebileceği anlamına gelir!
Dawn of Zombies Survival Hileli indir
3. Asıl şaşkınlık, sersemletici bir silahın ciddi durma gücüdür. Yani, bir saniye onları geri çekecek ve 5 saniye onları ağlatacak.
4. Bunlar çeşitli şekillerde, renklerde ve boyutlarda mevcuttur. Çoğu insan standart siyah modeli satın alırken, Gümüş, kırmızı, kamuflaj ve hayvan baskılarında (daha az değil) elde edilebilen modeller de vardır! Bu günlerde kişisel güvenliğiniz de moda olabilir! Bazıları cep telefonları, El Fenerleri ve ruj tüpleri gibi görünmek için gizlenmiştir.
5. Bu ölümcül olmayan kendini savunma ürünlerinden birini seçmeye karar verdiğinizde, suçlulardan korkmanızın hafifletildiğini göreceksiniz. Ayrıca, herhangi bir yasal misilleme potansiyelinden kurtulursunuz (Ateşli Silahlar kendini savunmada kullanıldığında çok sık olmuştur). Amerikan hukuk sistemimiz sizi kendinizi ve ailenizi ölümcül olmayan ürünlerle korumakla suçlamayacaktır. Şiddet suçlarının kurbanlarını koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir