Bedava google play kodu

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

KODLARIN  GÖRÜNTÜLERI

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

ETIKETLERIMIZ


Çeviri sonuçları

ÜCRETSİZ GOOGLE PLAY

Google, Android kullanıcıları için birçok hizmet başlattı. Google Play oyunlar, bir Android kullanıcısı tarafından oyun ilerlemelerini kaydetmek ve Google+ sosyal medyasını kullanarak arkadaşlarıyla rekabet etmek için kullanılabilecek hizmetlerden biridir. Kuruluşundan bu yana, platform olgun bir sisteme dönüştü ve kullanıcıların aşağıdaki paragraflarda ortaya çıkacak birçok etkinlik gerçekleştirmelerine izin veriyor.
İlginç olan Google Play oyun hizmetlerinin özellikleri:
Google Play Games’in temel işlevselliği Apple Game Center ile aynıdır. Bu sosyal oyun özelliği, bulut tasarruflarını, genel skor tablolarını, çok oyunculu, korsanlıkla mücadele ve başarıları kaydetmenizi sağlar. Bu özellikler, bir Mobil Uygulama Geliştirme şirketinin raporlarına göre oyun geliştiricilerine harika bir ektir, çünkü oyun geliştiricilerinin oyunlarıyla play Games SDK’YI kullanmalarına izin verir ve özellikleri kendileri geliştirmek zorunda kalmazlar.
Hizmetin göze çarpan işlevlerinden bazıları şunlardır:
* Başarılar: oynadığımız oyunlar, ilerledikçe açılabilecek birçok başarı içerir. Bu özellikler oyunu ilginç tutar, ancak birçok geliştirici bu özellikleri eklemekten kaçınır, çünkü ortaya çıkan oyunun büyük boyutunun insanları indirmekten vazgeçireceğinden korkarlar. Önde gelen bir Android uygulama geliştirme şirketi, Google Play Games’in başarılar özelliği ile geliştiricinin başarıları orijinal oyunlarına eklemek zorunda kalmadan kendi avantajlarına kullanabileceğini söylüyor.

Yayın: Düzenle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir