Archero hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Archero Apk v.3.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Archero hileli apk 

Modern Hayvanat Bahçesi, çeşitli türlerin genetik olarak yaşayabilir sağlıklı popülasyonlarının uzun vadeli yönetimi ile ilgilidir. Bunun uzun vadeli olduğunu kabul etmek önemlidir. Hiç kimse hayvanların yakında vahşi doğaya geri döneceğine gerçekten inanmıyor. Kuşkusuz, bazı sınırlı durumlarda ortaya çıkar, ancak çoğunlukla vahşi hayvanların karşılaştığı sorunlar yakın zamanda ortadan kalkmıyor gibi görünmektedir. Esir türlerin uygun şekilde yönetilmesiyle, hayvanların geri dönebilmesi yüz yıl kadar sürebilir.
Uzak bir ihtimal olsa da, bu türün hazır olması gerekiyor. Sağlıklı olmaları ve çok yakından ilişkili olmamaları gerekir. Hayvanlara avlanmak, tehlikeyi tanımak ve daha fazlasını öğretmek öğretilebilir. Eğer istersen ‘yeniden wilded’ olmak. Bugün sınırlı sayıda yapılıyor.
Archero hileli apk indir
Esir türlerin yönetiminin hayati yönlerinden biri üremedir. İlgisiz hayvanların eşleştirildiği sınırlı sayıda esir türü ile önemlidir. Modern Hayvanat Bahçesi kooperatifinin bir parçası olarak, bu, ISIS Uluslararası tür bilgi sistemi tarafından sağlanan karmaşık bilgisayar programlarını kullanarak tür Koordinatörü tarafından yapılır. Bu tek başına bir proje değil, bir bütün olarak türlerin iyiliği için bir araya getirilmiş iyi hayvanat bahçeleri. Örnekler önemlidir, ancak sadece genel tür planının bir parçası olarak. ISIS veritabanı yaklaşık iki buçuk milyon hayvanın kayıtlarını tutar. Örnekler bakılabilir ve çok sevilebilir, ancak gerçek değerleri genetik katkıda bulunanlar gibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir