Anger of Stick

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Pixel Gun 3d hileli apk v.3.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Anger of Stick

Tamam, işte buradasınız, bir kendini savunma ürünü satın almaya hazırsınız ve şimdi çeşitli marka modellerine bakıyorsunuz ve hangisini satın alacağınız konusunda şaşkına döndünüz.
Heck, belki de bir şok tabancasının ya da şok tabancasının ne olduğunu ya da aralarındaki farkın ne olduğunu gerçekten anlamıyorsunuzdur. Açıklamama izin ver.
Şok tabancası dediğimde, çoğunuzun televizyonda veya filmlerde görmüş olabileceği ‘geleneksel bir şok tabancası’ demek istiyorum. Bu, tetiklendiğinde yüksek voltajlı, görünür bir elektrik arkı yayan cihazın ucunda dışa bakan dişlere sahip bir el cihazıdır. Elektrik voltajı vücudun kaslarını ‘sersemletir’ ve kas hareketini kontrol eden nörolojik dürtüleri keser. Kısacası, vücudun nöromüsküler sistemi geçici olarak kapanır.

Anger of Stick

Bir şok tabancası, geleneksel bir şok tabancasına benzer şekilde, vücuda bir elektrik yükü yayan ve kas kontrolünü kapatan, aslında yalıtılmış iletken tellere bağlı iki küçük prob ateşleyen bir cihazdır. Elektrik daha sonra tetiği çektiğinizde teller boyunca ve gövdeye çarpar. Tetiği, gövdeye zaten bağlı olan problarla etkinleştirdiğinizde, şok cihazı ek elektrik darbeleri gönderir. Tetik devre dışı bırakıldığında elektrik darbeleri bir yemler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir