knight online gb hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Knight Online hilesi apk v.1.2211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

KNIGHT ONLINE HILELI 2019 ETİKETLERİ

knight online hilesi
“Başlangıçta kaos vardı. Zamansız enerjiler, mekanın sessizliği içinde büyük bir renk ve ışık kütlesinde dönüyordu. Binlerce yıl boyunca enerjiler madde kazandı ve bir gün hayatı heceleyecek olanın dokusuna dokunmaya başladı. Bu kumaştan bir iplik, önemsiz bir güç parçası kendini kütleden ayırdı. Bu ipliğin özü, şu anda gelişen enerjilerle aynı ve aynı olsa da, ayrı bir yol boyunca değişti. Tek başına bilinç kazandı.”Knight Online , troller ve maymunlar bir ortaçağ zamanında ayarlanır? Her neyse, sihir dünyasında gerçekleşir. adında iyi bir ülke ve kötü bir ülke olan var. Aynı isimler yarışlar içindir.
İnsanlar, , üç sınıftan oluşan bir seçime sahiptir: barbar, erkek
Barbar en güçlü sınıftır, eğer bir barbar iseniz, sadece bir savaşçı olabilirsiniz ve sadece bir sebepten dolayı erkek olabilirsiniz. El Moradian, savaşçı, sihirbaz, rahip ve haydut olan ve hem erkek hem de kadın olabilen diğer sınıflar olabilir.
Ork thingys, aksi takdirde ingame olarak bilinir. Hepsinin garip ve harika isimleri var, bu yüzden onlara meslekler olarak atıfta bulunacağım, çünkü insanların anlaması daha kolay olacak. İlk olarak, temelde karus barbarı olan Aarch Tuarek var, çünkü sadece bir savaşçı olabilir. Tuarek hem rahip hem de haydut olabilir. Kırışıklık Tuarek Karus Sihirbazdır. Son olarak, Karus’un tek dişi sadece bir rahip olabilen Puri Tuarek’tir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir