scary teacher 3d apk dayı

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

scary teacher 3d hileli apk v.1.331
Son güncelleme 18.01.2020

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

scary teacher 3d apk hileli

Her ne kadar denesem de, karımdan hiç benzer bir hikaye almadım. Birkaç tane olduğunu biliyorum, ama bu gerçeği kabul etmesini asla sağlayamadım. Tabii ki, eğer böyle bir bilgim olsaydı, bunu kendi yararıma kullanabileceğimi biliyor.Eşler hakkında keşfettiğim şey, çok konuştuklarıdır, ancak ne zaman konuşmayacaklarını bilirler. Kocalar söz konusu olduğunda, çok fazla konuşmazlar, ama ne zaman konuşmayacaklarını asla bilemezler.
Bu yıl için Noel ağacımıza hayran olmak çok özel bir zamandı. Yaklaşık bir hafta içinde, o ağaç yıkılacak, süs eşyaları paketlenecek ve ağaç onu sakladığımız tavan arasına geri koyulacak. Yine de, o ağacın etrafında meydana gelen tüm faaliyetleri düşünmek harikaydı.
Tabii ki, yıllar boyunca, bu ağacı birkaç kez değiştirdik. Ama asıl önemli olan düşünce. Bu ağaçtan gelen tüm harika hikayeler kesinlikle kalplerimize neşe getiriyor. Verdiğimiz hediyeler ve aldığımız hediyeler hakkında konuşmak için biraz zaman harcadık.Hatırlarken, beni cesaretlendiren bir Kutsal Kitap ayetini hatırladım.
“Size her şeyi gösterdim, zayıfları desteklemeniz ve Rab İsa’nın sözlerini hatırlamanız gerektiği gibi, almaktan çok vermek daha kutsanmış”
Gerçekten önemli olan ne elde ettiğiniz değil, ne verdiğiniz ve bu vermenin arkasındaki sebep.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir