ROBLOX hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

ROBLOX hileli apk v1.33.15, yeğenlerim tarafından hilesi istenen oyunlar arasında yer alıyordu. Oyunumuz, uzun zamandır isteniyordu fakat, hilesini bulmakta zorluk çekmiştik. Bunun için şimdi yükleme imkanımız oldu. Ayrıca bütün apk hileler şahsım tarafından test edilmektedir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERIMIZ

ROBLOX hileli apk 

Balmumu mühürleri zarflarda, buketlerde ve hediye paketlerinde harika görünür. Bu tarihi ve klasik hissi nihai ürüne verir. Bu günlerde, davetiye kartlarında ve diğer hediyelerde Balmumu mühürleri kullanmak büyük bir trend haline geldi. Mağazalarda önceden yapılmış Balmumu contaları bulabilirsiniz. Tek yapmaları gereken, hediyenin Kraliyet hissini elde etmek için onları yapıştırmak. Ancak, birçok insan mühürleri kendileri yapmak için kendilerini şımartmayı sever. Tıpkı Kraliyet halkının eskiden yaptığı gibi. Kendi ve birine ihtiyacı var ama, o bir profesyonel olmak için Balmumu mühürler yapmak zor olduğu anlamına gelmez. Ama bu durum böyle değil. İhtiyacınız olan tek şey, seçim izlenimi ve sızdırmazlık Balmumu ile bir Balmumu damgasıdır.
İlk adım, gerekli olan her şeyi hazırlamaktır. İstediğiniz herhangi bir şey izlenimi veren bir Balmumu damgasına ihtiyacınız olacak. Kuşların, çiçeklerin, tahılların veya herhangi bir rastgele şeyin izlenimlerini bulabilirsiniz. Damga üzerindeki izlenim, vesileyle ve hazırlanan hediye Türüne göre seçilebilir.
İkincisi, sızdırmazlık için balmumudur. Balmumu, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk ve dokularda gelir. Ayrıca, Balmumu eritmek için tutkal tabancası veya Balmumu çubukları kullanılabilir. Ya da gerçek Balmumu sızdırmazlık işlemi gibi eritme kaşıklarını seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir