okey 101 plus hileli

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Son güncelleme: 03.01.2021
Açıklama;
Güncellemeler çok hızlı gelmektedir. Yeni hileleri takip edin.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

OKEY PLUS HILELI APK ETİKETLERİ

 
 okey 101 hileli apk indir, okey 101 hileli indir,

Okey 101 hile


Bu, Papazdaki yemek masasının etrafındaki konuşmanın yaramaz ya da hoş bir şeyle ilgili olduğu yılın zamanıdır. İtiraf etmeliyim ki bu benim en sevdiğim konuşma değil, çünkü ne yaramaz ve ne güzel? Her şey kiminle konuştuğuna bağlı. Papazın zarif metresi, bu kelimelerin benden farklı bir tanımına sahiptir.Karıma göre, Nice’in brokoli ile ilgisi var ve yaramaz Elmalı börek ile ilgisi var. Korkarım ki buna katılmıyorum, çünkü bana göre, Nice’in Elmalı börek ile ilgisi var ve yaramaz brokoli ile ilgisi var. Brokoliden daha yaramazlık yapabileceğinden emin değilim. En azından yapamam.
Ancak yılın bu zamanında, yaramaz ve güzelliğin tanımı, Kuzey Kutbu’nda yaşayan ve Ren geyiğini kötüye kullanan aşırı kilolu bir adam tarafından belirlenir. Eğer onun tanımını dinleyeceğimi düşünüyorsan, beni tanımıyorsun.
Noel Baba’nın yaramaz mıyım yoksa iyi miyim diye karar vermesini istemiyorum çünkü o adama güvenmiyorum. Neden yılın sadece bir günü çalışan ve zamanın geri kalanı Kuzey Kutbu’nda yaşayan bir adama güvenmek isteyeyim? Neredeyse, ama politikacılar kadar kötü değil. Ama en azından Noel Baba yılın bir günü çalışıyor.
“Yani,” karım başladı, ” bu yıl iyi olduğunu düşünüyor musun?”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir