minecraft APK DAYI

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

Minecraft Pocket Edition bütün sürümleri
eski konumuz için tıklayın

Güncelleme:02.01.2021
Yapımcı: Mojang

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

Download
PC INDIRME LINK

OYUNUMUZUN VIDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=X-fMtNOS_gU&w=320&h=266]

OYUNUMUZUN ETIKETLERI

Markus Persson adında yetenekli bir geliştirici, minecraft’ın arkasındaki adam; indie sandbox bina oyunu. Mayıs 2009’da Minecraft’ı yarattı. Minecraft’ın ne olduğunu bilmiyorsanız, o zaman Minecraft dünyaları için bir video araması yapmanızı öneririm ve yakında oyunun neyle ilgili olduğu hakkında bir fikir edineceksiniz-temel olarak çeşitli farklı malzemelerin bloklarını yok ederek ve yerleştirerek istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Minecraft hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilir, oyun hem gündüz hem de gece saatlerini simüle eder, gece modu sırasında canavarlar görünür, bu yüzden korunmanızı sağlamak için inşa edilmiş bir kalenin güvenliğine sahip olduğunuzdan emin olun! Şimdi bir Minecraft hesabı satın alan 2 milyondan fazla insanla, bu açıkça harika bir oyun!

Minecraft tamamen inşaat ile ilgili, oyun boyunca yaptığınız şey bu. Minecraft dünyasının, cam, taş, kir, su ve ahşap dahil olmak üzere bir dizi farklı malzemeyi temsil eden sabit bir ızgara deseni üzerinde çok sayıda kübik bloktan oluştuğunu göreceksiniz. Oynadığınız avatarın, bu blokları yok etmesine ve yenilerini bırakmasına izin veren bir kazma vardır. Avatarınızın Minecraft dünyasında nerede hareket edebileceği konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur, ancak bloklar, öğeler ve nesneler sadece oyun ızgarasındaki göreceli noktalarına yerleştirilebilir.

Minecraft hala beta geliştirme aşamasında olsa da, yine de 25 $ ‘lık bir kopyasını satın alabilirsiniz, ancak 25 $’ lık bir yedek paranız yoksa, farklı web sitelerinden birkaç kısa anket doldurmak karşılığında kendinize ücretsiz bir Minecraft hesabı alabilirsiniz. Bunu yapmak çok uzun sürmez (bunu 30 dakika içinde yapabilirsiniz).Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir