Konuşan Tom Arkadaşlarım hile apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Konuşan Tom Arkadaşlarım hile apk dayi

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN VIDEO

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

KONUSAN TOM HİLELİ APK 

Evimizde Noel’e giden yol oldukça ilginçti. Papazın zarif metresi her şeyi bir araya getirir ve her şey için bir planı vardır.Bir yıl boyunca ona yardım etmeye çalıştığımı hatırlıyorum ve yoluna çıktım. Sadece bu değil, birkaç Noel ağacı süsünü düşürdüm ve kırıldılar. Bugüne kadar bunu hiç telafi etmedim.
Noel ağacının etrafında otururken, oldukça gençken bir Noel’i hatırladım. Bu yüzlerce yıl önceydi, eminim. O Noel’de babam hediyem için bana Daisy Red Ryder BB tabancası aldı. O böyle bir şey oldu. – sen imkansızsın. Hayatımda hiç Yılbaşı hediyesi ile çok mutlu oldum. İlk ay boyunca kaç kutu BBs aldığımdan emin değilim. Hiçbir şey benim için dışarı çıkmaktan ve BB silahımı her şeye ve her şeye vurmaktan daha heyecan verici değildi.Ne kadar yaşlı ya da genç olursanız olun, erkek olabileceğiniz eski güzel günleri kesinlikle özlüyorum. Bir BB silahı o zaman büyük bir varlıktı.
Noel’den sonraki ilk birkaç gün içinde BB silahıma el koyduğumu itiraf etmeliyim. Bazı nedenlerden dolayı, bugün hala emin değilim, evde herhangi bir pencere çekmem gerekiyordu. Sanırım, eğer doğru hatırlıyorsam, o bölüm sırasında çektiğim üç pencere vardı.
KONUSAN TOM APK DAYi
Sadece BB silahıma el koymakla kalmadı, aynı zamanda onunla birlikte giden bir Noel şaplağı da vardı. Bugün neredeyse şaplak hissedebiliyorum.
Noel için BB silahımı aldığımda, kimse bana ateş etmemem gereken bazı şeyler olduğunu söylemedi. Camı vurmam benim suçum değildi. Pencereye ateş etmememi söylememesi ailemin hatasıydı. Ancak, pencereyi neden vurduğumla ilgilenmiyorlardı, sadece pencereyi vurduğumla ilgileniyorlardı.
Birkaç hafta içinde geri aldım ve o andan itibaren ne çektiğime çok dikkat ettim. Onunla harika zaman geçirdiğimi hatırlıyorum. Keşke şu anda o BB silahım olsaydı. Sık sık o BB silahına ne olduğunu merak ettim.
Karıma BB silahımın hikayesini anlattığımda kıkırdadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir