IDLE MİNER TYCOON hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

IDLE MİNER TYCOON hileli apk 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=ec8WTd_YnFw&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

IDLE MİNER TYCOON hileli apk

Bu mantıksız görünebilir, ancak hayalinizdeki bahçeyi barındıracak yeni bir ev ararken, önce araziye öncelik verin. Satın aldığınız ev başlangıçta umduğunuz cennet olmasa bile, eviniz doğru araçlar, çaba ve finansman ile zamanla dönüştürülebilir; ancak yeterli arazi veya avlu alanına sahip olmayan bir mülk satın alırsanız, hayalinizdeki bahçeyi inşa edemezsiniz. Ne yazık ki, arazi pahalı olabilir (bir mülk satın aldığınız yere bağlı olarak). Krediler ve diğer konut programları gibi finansman seçenekleri, hayal ettiğiniz Evi ve araziyi karşılamanıza yardımcı olabilir. altın gümüş
Yeni bir ev için alışveriş yaparken, bir bahçeye sahip olmak istediğinizde mülk üzerindeki toprağı düşünmelisiniz. Bilgili bir bahçıvan iseniz, toprağa bakarak ve dokunarak başlayın. Tohum veya fide dikmek için yeterince zengin olup olmadığını belirlemeye çalışın. Acemi bir bahçıvan olduğunuzda, analiz için bir bahçe mağazasına küçük bir toprak örneği alın. Ekimden önce toprağınızın iyi işlendiğinden ve tohum almaya hazır olduğundan emin olun.

IDLE MİNER TYCOON hilesi

Mülkünüzün etrafında bir çite sahip olmak, bahçenizi bitkilere zarar verecek vahşi yaşamdan koruyabilirsiniz. Örgü tel çitler, birçok küçük hayvanı dışarıda tutmak için en çok arzu edilen eskrim türüdür, böylece değerli meyve ve sebzeleri kaybetmezsiniz. Sağlam bir çit, vandalların bahçenizi yok etmesini de önleyebilir.Açık bir sulama sistemine sahip bir ev bulabilirseniz, bahçeniz için suya hızlı erişimin keyfine varacaksınız. Bir bahçe hortumu ile saatlerce dışarıda durmanız veya bahçeye büyük su kovaları taşımanız gerekmez. Sulama sistemleri pahalı cihazlardır ve kurulum işlemi invaziv veya zaman alıcıdır, bu nedenle sulama sistemine sahip bir ev aramalısınız.
Bir bahçeniz olduğunda, bahçe aletlerinizi saklamak için bir yere ihtiyacınız olacaktır. Zaten bir bahçe kulübesi olan bir ev bulmak hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracaktır, çünkü küçük aletlerle birlikte büyük ekipman parçalarını saklamak için bir yeriniz olacaktır. Mülkün bir bahçe kulübesi yoksa, bir tane inşa edebileceğiniz bir yer olduğundan emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir