Homescapes hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Homescapes v1.2 para hileli apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDIRME LINKLERI

http://bc.vc/NUpcWJi

OYUN ETIKETLERI

HOMESCAPES Hileli Apk indir

İnanması zor, ama başka bir Noel geldi ve gitti. Çok yavaş geliyor ama çok hızlı gidiyor. Sanırım bunu asla anlayamayacağım. Bu Noel muhtemelen şimdiye kadar yaşadığım en sıradışı şeydi.
Gençken, o ilk Noel’leri hatırlıyorum; buraya gelmek çok yavaştı. Noel’e giden hafta boyunca her gün en az 10 yeni saat kazandığını düşünüyorum. Noel arifesi geldiğinde, beklemekten o kadar yoruldum ki ne yapacağımı bilmiyordum.İlk Noel’imi hatırlayamıyorum çünkü o zamanlar sadece beş aylıktım. Bu erken Noel’leri hatırlamakta zorlanıyorum, ama eminim ki onlar eğlenceli ve eğlenceli zamanlardı. O zaman hiçbir cep telefonu vardı ve bu yüzden göstermek için hiçbir selfie’ler var.
Noel’den sonraki gün, papazın zarif metresi ve ben Noel ağacının etrafında oturuyorduk ve sabah kahvemizi içiyorduk. Ağaca bakmak ikimiz için de bir sürü Hatıra getirdi. Benim anılarım onunkinden daha belirsizdir, ama sonuçta, önemli olan hafızadır.
Hayattaki aşamamızda, boş yuva aşaması olarak adlandırdığımız aşamadayız ve ev çok sessiz. Bunu düşünürken, yardım edemedim ama bu Noel’lerden bazılarının çok yüksek sesle ve çok fazla enerji olduğunu hatırlıyorum, Noel gününün biteceğini düşünmedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir