Euro Truck Simulator 2 mobile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Euro Truck Simulator 2 v.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=sSQ8gGgYr2g&w=320&h=266]

OYUN ETIKETLERI

euro truck simulator 2 APK DAYI 

15. yüzyılda kendinden tahrikli bir araç fikrini düşündü. 1760’da İsviçreli bir din adamı, küçük yel değirmenlerini bir arabaya benzer bir araca monte etmeyi önerdi, bu da yol tekerleğini hareket ettirecek yayları sarmak için kullanılacak. fikri muhtemelen 1714 civarında bir yel değirmeni arabasından türetilmiştir. Hollanda’da 1600’te iki direkli rüzgar arabaları koşuyordu ve en az biri için 28 yolcu yükü ile saatte 20 mil (30 km) hız talep edildi. Rüzgar kullanımının ilk kaydedilen önerisi muhtemelen Robert Valturio’nun tekerleklere dişli yel değirmenleri tarafından desteklenen bir araba için gerçekleşmemiş planı (1472) idi.
Diğer mucitler saat mekanizmasının olanaklarını düşündüler. Muhtemelen 1748’de Paris’te çok yönlü mucit Jacques De Vaucanson tarafından büyük bir saat motoru tarafından tahrik edilen bir araba gösterildi

New York Eyaleti, emniyet kemerlerinin kullanılmasını gerektiren bir yasaya sahip ilk devlet haline geldi. Otomobilin küresel konumlandırma sistemi veya GPS tanıtıldı.1996-artan benzin maliyeti ve küresel iklim değişikliğinin etkisi nedeniyle, sıfır emisyonlu elektrikli araçlar otomobil showroomlarına geri döndü. İlk elektrikli otomobiller, ilk Toyota Prius’un Japonya’da satıldığı yılın başında tasarlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir