Avakin Life hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Avakin Life hileli apk v.2.423.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Avakin Life hileli apk indir, Avakin Life full hile, Avakin Life hilesi indir, Avakin Life full indir, Avakin Life hileli apk indir, Avakin Life oyna,

Avakin Life hile indir

Sen ve ben asla yüz yüze görüşmeyebiliriz, ama sesinin sonsuza dek kalbime kazınacağını bilin. Sadece birkaç hafta önce, kocasının yere düştüğünü duyan ve nefes almadığını fark eden histerik bir eşten bir telefon aldınız. Eğitiminiz, içgörünüz, profesyonelliğiniz ve sakinleştirici ve kalıcı sesiniz nedeniyle; bir şekilde sesiniz ve sözleriniz beynime nüfuz etti; ve hiç CPR yapmayan kollarım ve ellerim kendi başlarına bir hayat sürdüler ve ayrıntılı talimatlarınızı takip ettiler, böylece müdahale ekibi kapıdan geçene kadar ihtiyaç duyduğu nefesleri aldığından emin oldular ve bir sonraki kritik anlardan geçmek için uzmanlıklarını devraldılar.
Bu, asla ilk elden geçmek zorunda kalmayacağımı umduğum bir deneyimdi ve şimdi bile, zaman içinde bir an aslında hala durdu ve bir tür transda hareket eden bir mesafeden kendimi izliyordum.
Başka bir kaynaktan gelen bir itici güçle hareket eden diğer insanlardan gelen tüm bu röportajlar ve ilk elden hikayeler silinmez bir etki ve inanılmaz bir anlam yarattı. İnanılmaz bir durumda bilinmeyen bir görevi uyarı olmadan yapmak, kişinin farkındalığını, benim dışımda düşündüğüm bir büyüklük ile arttırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir