asphalt 9 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

asphalt 9 hile apk, yeğenlerimden sürekli isteniyordu. Bende yeğenlerimin gelen mesajlara kayıtsız kalamadım ve cevaplamaya karar verdin.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

asphalt 9 HİLELİ İNDİR
İnsanlar binlerce yıldır Seyahat etmenin farklı yollarını düşünüyorlar. Zaman geçtikçe, giderek daha etkili ve verimli Seyahat yöntemleri geliştirdiler. Otomobil, insanların seyahat etme biçiminde dramatik bir değişiklik yaptı. Arabayı kimin ve ne zaman icat ettiği sorusuna basit bir cevap yoktur. Son birkaç yüz yılda gelişen, devam eden bir çalışma olmuştur. Otomobilin tarihini daha iyi anlamak için, bir zaman çizgisine bakmak ve tüm parçaların birbirine nasıl uyduğunu görmek yararlı olabilir. Bu zaman çizgisi, otomobilin icadını ve yirminci yüzyılda Amerikan otomobillerine odaklanarak gelişimini anlatıyor.
-Leonardo da Vinci kendinden tahrikli bir araba icat etti. Bu, başka birinin otomobilleri düşünmeden yıllar önce gerçekleşir. Bununla birlikte, araba kağıt üzerinde bir taslak olarak kalır ve aslında asla yapılmaz. Bu kendinden tahrikli araba, bugün gördüğümüz gibi bir araba değil. Bir arabaya daha çok benziyor ve bir koltuğu yok. 2004 yılında, da Vinci’nin arabasının bir kopyası nihayet hazırlandı. İtalya’nın Floransa kentindeki Bilim Tarihi Enstitüsü ve Müzesi’nde sergilenmektedir.1769-Nicolas-Joseph Cugnot, Fransa’daki ilk kendinden tahrikli yol aracını inşa ediyor. Bu araç Fransız ordusu için bir traktör. 
asphalt 9 hileli Dayi
Üç tekerleği var ve saatte yaklaşık 2.5 mil hızla hareket ediyor.
Amerikalı Oliver Evans, buharla çalışan bir kara aracı için ilk ABD patentini aldı.
Büyük Britanya’da, mucit Richard Trevithick buharla çalışan bir yol arabası inşa ediyor. İlk tramvay lokomotifi olarak kabul edilir. Demiryolunda değil, yolda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
hidrojen ve oksijen karışımı kullanan bir içten yanmalı motor, İsviçre’de Francois Isaac de Rivaz tarafından icat edildi. Ayrıca içten yanmalı motorla çalışan ilk otomobil olan motor için bir araba tasarlıyor. Ancak, tasarımı çok başarısız olduğu ortaya çıkıyor.
İngiliz mühendis ve mucit Samuel Brown içten yanmalı bir motor icat etti. Ayrı yanma ve çalışma silindirlerine sahiptir ve bir araca güç sağlamak için kullanılır.
Robert Anderson, İskoçya’daki ilk ham elektrikli vagonu icat etti. Şarj edilemeyen birincil güç hücreleri tarafından desteklenmektedir.
Belçikalı mühendis Jean-Joseph-Etienne Lenoir “Atsız vagonu” icat etti.”İçten yanmalı bir motor kullanıyor ve saatte yaklaşık 3 mil hızla hareket edebiliyor. Bu, ticari olarak başarılı olan ilk içten yanmalı motordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir