warpath hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

warpath hileli indir

Güçlü bir güç kontrolü ele geçirdiğinde keskin bir koku ortaya çıkar… Enkarne kötülük. Obsesif öğrenme ritüelleri ve iğrenç beyin yıkama teknikleri daha da kötüleşiyor. Onlar şarkı ” saf bagra! Sruši slabe!”şafağa kadar. Masum hayatlar korkutucu bir tempoda alınır ve bir sadık asker karanlığa doğru dönerken, barbar ordusu hızla güç kazanır.
Sadece cesur bir komutan, özgürlük ve adalet için eşsiz bir savaş yolu oluşturabilir! Asker yetiştirmek ve kargalar alabilir güçlü birimleri ile ordu donatmak. Bu senin araman-cevap ver. Strateji anahtardır.
Birimlerinizden Max! Kilitleyin ve en sevdiğiniz WW2 Cephaneliğini yükleyin ve küresel savaş alanında savaşmaya hazır bir ordu oluşturun. Seçtiğiniz silahları toplayarak, sökerek, değiştirerek ve geliştirerek birimlerinizi özelleştirin. Piyade, tank, topçu, tank ve roketatar seçin…. Sonsuz savaş dizileri her savaşa katılır.

warpath hilesi indir

Dünyanın her yerinden savaşçılara katılın! Düşmanları hedefleme stratejinizi açığa çıkarın. İnşa etmek, stratejik yerleri işgal etmek ve topraklarınızı genişletmek için üslerinizi hareket ettirin. Savaş alanında kontrol edin, böylece güç kazanabilir ve düşman hedeflerine karşı daha fazla güç toplayabilirsiniz.
Kesintisiz eylem! Ünitelerinizin her birini bağımsız yönlere göndererek, rakiplerinize maksimum güçle saldırarak mekaniği ve pürüzsüz hareketlerle etkileşime geçin. Müttefiklerinize katılın ve düşmanları büyük ateşle hedefleyin.
Otantik kampanyalar canlandı! Bu sefer, düşmanlarınızı avlamak ve yenmek için onları kros ve şehir manzaraları boyunca göndererek birimlerinizi yönetiyorsunuz. Yol boyunca, hedeflere ulaştıkça ve daha zorlu görevlere doğru ilerledikçe etkileşimi daha dinamik hale getiren müttefiklerle karşılaşacaksınız.
Çekici bir hikaye! Her bölüm sinematik oyun ile birlikte cazip bir hikaye ile, farklı bir yönü vardır. Yeni özellikler kilidini olarak, yol boyunca daha fazla diyaloglar görmek için olsun.

warpath full hile

Her rol kişisel bir dokunuş ekler! Ve iyi bir yardımcı Percy, uzman Jack Key ve vahşi beyaz Kurt, baştan çıkarıcı casus Bloody Mary, Eruptor kaslı topçu Komutanı, melek sevecen ışık ve hakikatin layık koruyucusu: her şey seçtiğiniz blokları yönlendirmek için burada. Kutuları açmak ve yeni birimler satın almak için Avustralyalı Çavuş Taylor’ı ziyaret etmeyi unutmayın.
Zarif ve çeşitli haritalar! Araziyi keşfedin ve kar fırtınalarına, güneşte parıldayan dağlara veya nehirlerin ve köprülerin geçişlerine kar yağışı olsun, kendi yararınıza kullanın, rotanızı seçin ve serin manzaranın tadını çıkarın. Yakınlaştırmak ve hızlı bir şekilde uzaklaştırmak ve müttefikleri ile dünya çapında farklı şehirlere teleport.
Eğer kargalar mücadele ve dünya çapında halkları kurtarmak için gerekenlere var mı? Ordunuzun zekası olacak mı ve taktikleriniz işe yarayacak mı? Her gün yeni kampanyalar, subaylar, müttefikler, kadrolar ve savaş hedefleri getiriyor. Büyük ödüller kazanılır ve ana binalarınız daha büyüktür ve uzun ömür kazanır. Bölgeyi keşfedin, kaynakları toplayın, daha fazla tank açın, birden fazla müttefikle iletişim kurun, dünyanın dört bir yanındaki yeni şehirlere geçin ve mesleğinizi desteklemek için gizli uzmanları ve silah uzmanlarını davet edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir