Star Trek Fleet Command Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN video

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1yYr46atnHo]

OYUN ETIKETLERI

Star Trek hileli apk indir
Biz insanlar 4’ten beri uzaya girdik. Ekim 1957, Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği (SSCB), Dünya’nın yörüngesindeki ilk yapay uydu olan başlattı. Bu, SSCB ile Soğuk Savaş olarak bilinen ABD arasındaki siyasi düşmanlık döneminde oldu. Birkaç yıl boyunca, iki süper güç kıtalar arasında nükleer silah taşımak için kıtalararası balistik füzeler () adı verilen füzeler geliştirmek için yarışıyordu. SSCB’DE, roket tasarımcısı Sergei Korolev, uzay yarışına başlayacak olan R7 adlı bir roket olan ilk ICBM’Yİ geliştirmişti.
Bu yarışma Sputnik’in ile başa çıktı. Bir r7 roketinin üstünde taşınan Sputnik uydusu bir radyo vericisinden bip sesi gönderebilir. Uzaya ulaşan , Dünya’yı her 96’da bir yörüngede gezdi.dakika. Radyo bip sesleri, uydu havai geçerken Dünya’da tespit edilebilir, bu yüzden dünyanın dört bir yanındaki insanlar gerçekten yörüngede olduğunu biliyordu. SSCB’nin Amerikalıları tehlikeye atabilecek Amerikan teknolojilerini aşan yeteneklere sahip olduğunu fark eden Amerika Birleşik Devletleri endişe duymaya başladı. Sonra bir ay sonra, 3. Kasım 1957, Sovyetler daha da etkileyici bir uzay girişimi gerçekleştirdi. Bu, adında bir köpek olan canlı bir yaratık taşıyan bir uydu olan Sputnik II idi.
Star Trek hile apk
Sputnik’in önce, Amerika Birleşik Devletleri bir uydu başlatmak için kendi yeteneği üzerinde çalışıyordu. Amerika Birleşik Devletleri, E adlı bir uydu taşıyan bir roketle başarılı olmadan önce bir uyduyu uzaya fırlatmak için iki başarısız girişimde bulundu .31.Ocak 1958. Bu ilk ABD uydu gerçekleştiren ekip, bir zamanlar için balistik füzeler geliştiren Alman roket mühendislerinden oluşuyordu .Almanya. , Alabama’daki Redstone Arsenal’de Amerika Birleşik Devletleri ordusu için çalışan Alman mühendisleri  tarafından yönetildi ve Alman V2 roketini Jüpiter C veya olarak adlandırılan daha güçlü bir rokete dönüştürdü. Posta ., bilimsel deneyler yapmak için uzayda çeşitli araçlar gerçekleştirdi. Bir enstrüman kozmik ışınları tespit etmek için bir Geiger sayacıydı. Bu, araştırmacı James Van tarafından yürütülen ve daha sonraki uydulardan gelen ölçümlerle birlikte, dünya çapında Van ışın kemerleri olarak adlandırılan şeyin varlığını kanıtlayan bir deney içindi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir