rise of kingdoms ücretsiz kod

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Rise of Kingdoms hileli kod ücretsiz

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/KS1Go9R

OYUN ETIKETLERI

rise of kingdoms kodları yukarıdaki linkte yer alıyor

Rise of Kingdoms  apk indir

Bakanlığı sırasında, İsa Mesih güçlü ve tutkuyla Tanrı’nın Krallığı hakkında bir mesaj vaaz etti. Bu müjde, gerçek Hıristiyanların motive edici umudu olmalıydı. Bu onların var olma sebebi olmalıydı. Ama trajik bir şekilde, birkaç anlamış. İsa’nın vaaz ettiği bu müjde neydi?
Yıllarca süren sessiz hazırlıktan sonra, Mesih Celile’de Bakanlığını başlattı. Orada, aciliyet ve otorite ile konuşan İsa, Tanrı’nın Krallığının geldiğini öğretti: Mark’ın yazdığı gibi:
Zaman yerine getirilir ve Tanrı’nın Krallığı elinizin altında: tövbe edin ve müjde’ye inanın (Markos 
Bu derin mesaj insanları farklı şekillerde etkiledi. Bazıları sözlerinden ilham aldı, bazıları şaşkına döndü ve diğerleri aslında tehdit altında hissettiler. Yine de, Krallığın ilanı acımasızca tutarlıydı. Matthew, İsa’yı söylediği gibi:
Tanrı’nın Krallığı için tövbe etmek elinizin altında… ve İsa, tüm Celile’yi Sinagoglarında Krallığın müjdesini öğretmeye başladı 
İsa’nın çarmıha gerilmesi yaklaştığında, krallığın müjdesini öğrencilerine Emanet etti. Onun hayati umut mesajını vaaz etmeye devam edeceklerdi. Aslında, Krallığın bu müjdesinin çağın sonuna kadar vaaz edilmeye devam edeceğini açıkladı. Matthew’un yazdığı gibi:
Mesih’in dirilişinden sonra, Havariler Mesih’in mesajını vaaz ederek yerel şehirlere ve uzak uluslara Seyahat ettiler. İsa’nın vaat edilen Mesih olduğuna inanmamız gerektiğini öğrettiler. Onun Krallığının yeryüzünde hüküm süreceğine ve bu Krallığın bir parçası olmak için Tanrı’nın emirlerini çiğnemekten tövbe etmeli, vaftiz edilmeli ve insan doğamızın üstesinden gelmek ve dindar bir hayat yaşamak için çaba göstermeliyiz.
İncil’in orijinal yolsuzluğu
Öğrenciler Mesih’in müjdesini sadakatle vaaz ettiler, ancak Şeytan bu mesajı bozma çalışmalarına başlayana kadar uzun sürmedi. Mesih’in çarmıha gerilmesinden sadece yirmi yıl sonra, havari Pavlus, bir Hıristiyan olmak için önce Sünnet edilerek Yahudi olmaları gerektiği fikriyle yeni Yahudi olmayan dönüşümleri enfekte eden sahte öğretmenlerle savaşmaya zorlandı. Bununla mücadele eden Paul, Corinth’teki kardeşlere yazdı ve onları uyardı:
Çünkü eğer gelen, vaaz etmediğimiz başka bir İsa’yı vaaz ederse ya da almadığınız başka bir ruhu ya da kabul etmediğiniz başka bir müjdeyi alırsanız, onunla iyi bir şekilde başa çıkabilirsiniz (II.Korintliler 
Pavlus, zamanında müjdenin giderek artan bir sapkınlığıyla karşı karşıya kaldı. Yahudi olmayanların sünnet edilmesini ve Yahudi tören yasalarına uymasını gerektiren bir şeydi. Çok azı böyle bir mesajla kandırılsa da, birçoğu şimdi Müjde’nin başka bir sapkınlığıyla mücadele etmelidir.
Bugün yaygın olarak vaaz edilen sapkınlıkta, binlerce sahte bakan, odak noktasının sadece İsa’nın yaşamı ile ilgili olduğu bir müjdeyi yaymaktadır. Bu öğretim, İsa’nın bizim için mükemmel bir hayat yaşadığını ve günahlarımızın cezasını ödemek için öldüğünü iddia ediyor. Bu doğru olsa da, daha sonra yapması gereken tek şeyin ona inanmak olduğunu ve cennette sonsuza dek yaşayacaklarını öğreterek sapkın bir bükülme eklerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir