Homescapes hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Homescapes v3.2 para hileli apk, uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyordu. Ben de dayınız olarak sizlere en iyi oyunları sunmaya devam ediyorum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDIRME LINKLERI

http://bc.vc/NUpcWJi

OYUN ETIKETLERI

HOMESCAPES Hileli Apk indir

Roma İmparatorluğu döneminde zirveye ulaştığı söylenebilecek iş organizasyonu ve işbölümü, imparatorluk dağıldıkça azaldı. Geç imparatorluğun sosyal ve politik parçalanması ve ekonomik çöküşü, Batı Avrupa’nın çoğunu küçük ölçekli, kendi kendine yeten ekonomik birimlere indirdi. Bu olduğu gibi, özel üretim pazarı, ticaret ve şehir hayatı yeni feodal toplum şeklinde yeniden canlanana kadar ortadan kayboldu. Bölgelerarası ticaretin büyümesi, büyüyen pazarlara hizmet edecek özel el sanatlarına olan talebi artırdı.Tarım, enerji, ulaşım, Metalurji ve makinelerdeki önemli teknolojik yenilikler yeni uzmanlık biçimleri yarattı. Hızla büyüyen zenginlik ve işletme genişliği ile yeni burgher (orta) sınıfının ortaya çıkışı, daha rasyonel bir üretim yönetimi için temel oluşturdu. Bu sosyal güçler sanayileşmenin yükselişini hızlandırdı.
Ortaçağ dünyasında sosyal bölünmeler veya sınıf yapısı, bir işbölümünü yansıtıyordu. Asil sınıf, işin organizasyonuna önemli ölçüde katkıda bulundu. Bu tarım toplumunda üretim için temel olan araziyi kontrol ettikleri için, soylular sadece zanaatkarların ürünlerini satın almak, uzaktan getirilen malları satın almak, metalürjistler tarafından yapılan silah ve zırhları satın almak, kaleler ve kaleler inşa etmek için servete sahipti. Lordlar ayrıca, hakim geleneğe uygun olarak, çiftlik işinin nasıl organize edilmesi gerektiğine karar verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir