Granny korku oyunu mobil hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Granny korku oyunu mobil hileli apk v.1.233 yeğenlerimin çok uzun zamandır beklediği oyunlar arasında yer alıyor. Oyunumuz sizin için tekrar yükledim

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

OYUN VIDEO

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=py6DOkHpvn8&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

granny hileli apk, granny hile apk indir, granny hile indir, Granny hilesi, Granny mobil indir, Granny apk indir, Granny hilesini indir, Granny korku.

Granny korku oyunu hileli apk indir

Orta Çağ’ın başlangıcında küçük olan bazı endüstriler oldukça büyük bir ölçekte büyüdü ve bu büyüme iş organizasyonundaki değişiklikleri etkiledi. Bunlardan en önemlisi yünlü kumaş endüstrisiydi.
Maliyet ve kullanılabilirlik nedeniyle, yün, modern zamanların başlangıcına kadar Batı Avrupa’da temel giyim malzemesiydi. Keten ve ipek, herhangi bir büyük ölçekli kullanım için çok pahalıydı ve pamuk sadece küçük hacimlerde yetiştirildi. Yünden kumaş üretimi birkaç zaman alıcı adımı içeriyordu: temizleme ve taraklama (koyunlardan kesilmiş kıvrılmış ve düğümlü liflerin düzleştirilmesi), liflerin iplik haline getirilmesi, ipliğin kumaşa dokunması, düğümlerin ve pürüzlülüğün kesilmesi ve boyama. Bütün bu süreçler tek bir köylü hanesi içinde gerçekleştirilebilir, çünkü sadece basit aparat ve ilkel becerilere ihtiyaç duyuyorlardı. Tipik olarak, çocuklar yünü taradı, kadınlar çıkrığı çalıştırdı ve erkekler tezgah mekiklerini çalıştırdı.
Bu tür kaba aletler ve nispeten vasıfsız işçiler tarafından üretilen kumaş kaba ama servis edilebilirdi. Bununla birlikte, köylü sınıfının üstünde olanlar, yetenekli zanaatkarlar tarafından üretilen daha rahat ve çekici kıyafetler istediler. Daha iyi tekstillere olan talep, endüstrinin köylü üretim araçlarını aşmasına neden oldu. Bir tüccar ham yün satın aldığı, taraklanması, bükülmesi ve kumaşa dokunması için “söndürdüğü” ve daha sonra kumaşı yetenekli ustaların yardımıyla bitirme işlemleri boyunca taşıdığı put-sistemi olarak adlandırılan yeni bir çalışma organizasyonu kuruldu. İplikçiler ve dokumacılar köylüler olarak kaldıkları için, yaşamlarının bir kısmını evlerinin üzerinde durdukları arazilerden de kazandılar, bu da tarım ve sanayinin entegre bir girişim olarak takip edildiği anlamına geliyordu. Karısı dönerken adam sahada çalışabilirdi ve kışın adam tekstil üretimine yardım etti. Hasat zamanında, her el tarlalara çıktı, dönen tekerlekleri ve tezgahları geçici olarak boşta bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir