google play kodu bedava

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

kodların  GÖRÜNTÜLERi

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

ETIKETLERImız

1234 / 5000


Çeviri sonuçları

ÜCRETSİZ GOOGLE PLAY

Sizin hakkınızda çok şey bilen bir şirketin ilgilendiğini anlıyoruz. Bazılarınızın gizlilik endişeleri nedeniyle Google geçmişinizi silmek isteyeceği varsayılabilir. Geçmişime hızlıca göz attığımda, diğer şeylerin yanı sıra tüm göz atma, konum, uygulama, YouTube ve cihaz bilgilerime sahip olduklarını görebiliyorum. Ancak Google geçmişinizi temizlemek geceleri daha iyi uyumanıza yardımcı olabilirken, aynı zamanda uyanık olduğunuz saatlerde çevrimiçi deneyiminizi kötüleştirecektir. Bunun nedeni, Google’ın tüm bu verileri sizin için daha uygun hale getirmek için kullanmasıdır.
Google, işe gitmeden önce size trafik bildirimleri verebilir. Uçak bileti bilgileri Gmail’deki e-postalardan alınabilir. Google nerede yaşadığınızı ve çalıştığınızı bildiğinde navigasyonu ayarlamak daha kolaydır. Google geçmişinizi ve verilerinizi silerseniz, bu veya diğer benzer özellikler zarar görebilir. Arama önerileri gibi basit şeyler bile daha az doğru olacaktır.
Ayrıca: Android için en iyi 10 güvenlik uygulaması
Bu, buzdağının sadece görünen kısmı. Tüm Google hizmetleri, kullanımınızı olabildiğince sorunsuz ve rahat hale getirmek için birlikte çalışır. Ama gerçek şu ki, muhtemelen verilerinizi çok sevmeyeceğiniz şeyler için de kullanıyorlar. Gizlilik için kolaylıktan ödün vermek isteyip istemediğiniz size bağlıdır.

Yayın: Düzenle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir