fifa 2021 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

FIFA MOBİLE SOCCER

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=SgRZQoXxEI8&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

OYUN ETIKETLERI

fifa 2020 hile indir

Mls’ye kredi verin. Lig, MLS Cup’ın bitiş çizgisine ulaştı, hatta covid-19’un patlak vermesi, sezon sonrası Şampiyon Columbus ekibinden geçerek toplam 10 olumlu vaka ile yol aldı. Bu, FC Dallas, Nashville SC ve Colorado Rapids organizasyonlarında yılın başlarında salgınların zirvesindeydi.
Bunların hiçbiri, pandeminin ilk günlerinde MLS’NİN dört ay sürecek bir kapanışla uğraştığı 12 Mart’ta mümkün görünmüyordu. Bununla birlikte, Lig güverteden çıkmayı başardı, ilk olarak Florida’daki MLS turnuvasına geri döndü.
Bu yarışma, ABD’de bir kabarcık ortamının etkinliğini kanıtlayan ve ligin taraftarların önüne geri dönmesine yardımcı olan birkaç kişiden biriydi. Takımlar Ağustos ayında Lig oyununa devam ettiğinde işler daha da zorlaştı. MLS’NİN üç Kanadalı takımı, birbirlerine karşı bir dizi oyun oynadıktan sonra, ABD ile Kanada arasındaki Seyahat kısıtlamaları nedeniyle ABD’ye taşınmak zorunda kaldı. Toplam yedi maç iptal edildi ve ligin konferans sıralamasında bir takımın yerleşimini belirlemek için maç başına puanlara gitmesine neden oldu.
Yaraların-bazıları finansal, Diğerleri fiziksel-iyileşmesi zaman alacaktır. MLS oyuncuları Derneği, Lig oyuncularının “neredeyse %20’sinin” yıl boyunca bir noktada COVİD-19 ile sözleşme yaptığını bildirdi. Bu enfeksiyonların uzun vadeli etkisi henüz belirlenmemiştir. Hem Lig merkezinde hem de MLS takımlarında Lig boyunca işten çıkarmalar da vardı.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir