e futbol pes 2020 hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

pes 2020 mobil v.1.002

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

e futbol pes HILELI APK ETİKETLERİ

pes 2020 mobil apk indir


Üç yıl önce, Columbus Crew SC görünüşte Ohio’nun başkentinde bir geleceği yoktu. Sahibi Anthony Precourt, Ekim 2017’de, kısmen kamu vergi dolarları tarafından finanse edilen şehir merkezindeki yeni bir stadyumun güvence altına alınamaması durumunda, kulübü 2019’da Austin, Teksas’a taşımayı planladığını açıkladı.
Duyurudan kısa bir süre sonra ESPN’YE, kulübün Columbus’ta kalması durumunda katılım ve diğer faktörlerde “dramatik bir değişiklik görmek” gerektiğini söyledi. Aklı küçük olan Ohio başkenti Texas için başkent Ekibi çekerken onu tutmak olduğunu satır aralarını okuma, açıktı.
Güvenmediği şey, taraftarların ve yerel toplumun şiddetli direnişi, organizasyonu ve ikna edilmesiydi. # SaveTheCrew hareketine güvenmedi.
– ESPN + ‘ da ESPN FC günlük akışı (sadece ABD)
– ESPN + viewer kılavuzu: Bundesliga, Serie A, MLS, FA Cup ve daha fazlası
Taraftarlar, capitol’da ve MLS’DEKİ stadyumlarda seslerini duyurarak yüce bir raket yaptılar – ve çoğu durumda stadyumlar Mürettebatla hiçbir ilgisi olmayan takımlara ev sahipliği yaptı. Columbus şehri, kulübü şehirde tutacak bir sahiplik grubunu bir araya getirmeye çalışırken, bölgedeki iş liderlerini araştırdı.
Precourt’un açıklamasından bir yıl sonra, Haslam ve Edwards aileleri mürettebatı satın almak için müzakerelere girdiler. 2018’in sonunda mürettebat kurtarıldı. Ancak bir hafta sonra, Caleb Porter yönetici olarak atandı ve Tim Bezbatchenko Başkan olarak atandı.
Haslams ve Edwardses’in önemli yatırımlarıyla-7 milyon dolarlık belirlenmiş oyuncu Lucas Zelarayan ve 2021’de açılması planlanan özel olarak finanse edilen bir şehir merkezi stadyumunun imzalanması ve Porter ve Bezbatchenko’nun vizyonu da dahil olmak üzere-ekip, geçen Cumartesi günkü MLS Cup galibiyetiyle sonuçlanan kulübün yeniden canlandırılmasına başladı.
Pek çok nedenden dolayı, 2020 birkaç parlak nokta ile sefil olmuştur. Ekibin şampiyonluğu, taraftarlarının kulübünü-ligin orijinal kulübünü-şehirde tutmak için haklı, başarılı bir kampanyanın arkasında, hepimizin daha fazlasını yapabileceğimiz bir güneş şeridi. — Austin Lindberg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir