Dragon City hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Dragon City hileli apk indir v.1.33

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

OYUN ETIKETLERI

Dragon City indir, Dragon City mobil indir, Dragon City indir, erderha sehri indir, Dragon City hizli indir, Dragon City apk indir, Dragon City

Dragon City para hile

Onların teolojisinde, artık Tanrı’nın yasalarından herhangi birini tutmaya gerek yoktur. Yalnız Kurtarıcımız olarak İsa hayatında inanç ve ölüm, insanları ebedi hayat veren fikri teşvik ederler. Zondervan Resimsel İncil Sözlüğü bu ortak inancın bir örneğidir. Editörler yazıyor:
İsa’nın yaşamının gerçeklerinin, vaaz edildiği duruma göre yorumlanan ve uygulanan bir müjde olduğu sonucuna varılabilir (S. 319, İncil makalesi).
Kesinlikle İsa’ hayatın gerçekleri İncil parçası. Mesih’in hayatı derin ve derin bir öneme sahiptir. Sergilediği davranış ve hayatını çevreleyen olaylar, takip etmemiz gereken örneği anlamak için gereklidir. Dahası, ölümü ve dirilişi inananlar için sonsuz yaşamı mümkün kılar, ancak hayatının gerçekleri tam bir müjde değildir. Onlar kesinlikle Mesih’in Bakanlığının odak noktası değildi. Onlar sadece bir parçasıydı-sadece İsa ve öğrencilerinin vaaz ettiği Tanrı’nın Krallığının müjdesinin başlangıcı!
İsa’nın hayatın gerçeklerini inandığınız, ölüm ve diriliş Krallık için bir önkoşuldur. Ancak, bu tüm bu vaaz bireyler comfort yanlış bir anlam vererek gereklidir. Takipçilere, bu gerçekleri kabul ederek, öldüklerinde cennete gideceklerini öğretiyorlar, ama böyle bir mesaj aslında lanetlenebilir! Böyle bir inancın sonucu, birçok ana akım Hıristiyanın, öncelikle onların rahatlığı için var olan bir tanrı olarak sadece duygusal bir İsa kavramına sahip olmasıdır. Çok sayıda insan, eğer kalplerini Rab’be verirlerse, onları oldukları gibi kabul edeceğine inanır. Mesih’in ölümünün günahları için ödediği için, yapmaları gereken tek şeyin inanç olduğunu ve bu da onları “yeniden doğmuş” hale getirdiğini düşünüyorlar.”Krallığın kalplerinde kurulduğunu ve cennetteki sonsuz yaşamın garanti edildiğini hayal ediyorlar, ama bu gerçeklerden uzak.
İsa İnancı olduğunu bütün gerekli?
Hıristiyanların sadece Mesih’in fedakarlığına olan inancına ihtiyaç duydukları inancını teşvik etmek, inananlara büyük bir zarar verir. Bu, asla gerçekleşmeyecek yanlış bir güvenlik duygusu yaratır. Mesih’in kefaretine olan inanç kesinlikle gereklidir, ancak bu sadece gerekli olanın temelidir.
Şeytanın Tanrı’nın gücünü ve ihtişamını tanıdığını düşünün. İsa’nın yaşamını ve fedakarlığını anlar ve inanır, ancak karanlığın tarafını seçti ve kasıtlı olarak Tanrı’nın yasasını ihlal etti. Bu bağlamda, havari James bize bu hayati gerçeği hatırlatıyor:Tek bir Tanrı olduğuna inanıyorsun; iyi yapıyorsun: şeytanlar da inanır ve titrer, ama Ey boşuna insan, işsiz inancın öldüğünü bilecek misin 
Mesih’e olan inanç çok önemlidir, ancak gerçek inanç, yaşam tarzımızı değiştirmek için inançla yansıtılmalıdır! Bu, irademizi Tanrı’ya boyun eğdirecek, böylece onun krallığında sonsuza dek uyumlu bir şekilde yaşayabileceğiz. Gerçek inanç, karakterimizdeki değişimi teşvik eden ve Tanrı’nın yasasına itaat etmenin kalıcı meyvesini üreten bir katalizör olarak işlev görecektir. Yerel bakanınız, papazınız veya rahibiniz ne derse desin, Yüce dinlememiz gereken kişidir ve bu konuda tamamen açıktır. Bazı” işler”, Tanrı’nın Krallığına ulaşmak için bir ön şarttır. Kutsal sözünde kesinlikle hiçbir şey bu gerçekle çelişmez!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir