trt zorlu yarış hile apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

trt zorlu yarış hileli v.1.33.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

trt zorlu yarış hilesi

Parayla ve güvenli bir şekilde büyüdüğü için şanslı olduğunu biliyor ve yine de ona karşı , yanlış gidebilecek polis etkileşimleri ve bunu yapan hikayeler hakkında anlatacak hikayeleri var. 2003 yılında, silahsız genç kuzeni, bir cep telefonunu bir karıştırmış bir polis memuru tarafından öldürüldü.
“O günü yakından hatırlıyorum” diyor. “Öğrendiğinde annemin çığlığını hatırlıyorum.” Ama o sadece bir çocuktu; ne yapabilirdi? Sonunda 2020’de cinayetinin videosunu gördüğünde sessizliğin kabul edilemez olduğuna karar verdi. Kalbini kırdığını söylüyor. Ve bir görevi yerine getirmek için konuşmak seyirci vardı. ” Bu dünyada bir sesi yokmuş gibi hisseden Afrikalı-Amerikalı taraf için konuşuyorum ” diyor. Nascar’da uzun süre tek ses olmayacağını umuyor.

pistteki ırkçılığa hitap etmedeki amacı, daha fazla siyah sürücüyü ve hayranını spora katılmaya teşvik etmektir. Yol boyunca birkaç yarış kazanabilirse, bu bir olacaktır. Her iki hedefe de zorluklarla karşı karşıya. damalı bayrağı almasından bu yana kazanan bir araba kullanmadı. 2018’de tam zamanlı olarak gelen Wallace, bazı rakiplerinin yaptığı sponsorluk ve üst düzey ekipmana sahip değil ve hala 24 tur atmayı ve yedi ilk 10 bitirmeyi ve iki ilk beşi yakalamayı başardı-bunlardan biri 500’de ikinci sırada yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir