Taksi oyunu hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Taxi Game 2 hileli v.1.21.2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Taxi Game 2 hilesi, Taxi Game 2 hileli apk indir, Taxi Game 2 hile indir, Taxi Game 2 apk indir, APK Oyunlar, 

Taksi oyunu İNDİR


Yakıt örnekleri almak için kurallar geliştirdi; bu, ilgili makamların gemilerin 1 Mart’ta yürürlüğe giren yüksek kükürtlü akaryakıt taşıma yasağına uyup uymadığını kontrol etmek için numune almasını sağlayacak bir hareket.
Gemilerin, 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren üzerinde kükürtlü yakıt kullanmaları yasaktır. Taşıma yasağı, yakıt tanklarında da taşımalarına izin verilmeyeceği anlamına gelir. Sadece onaylanmış egzoz gazı temizleme sistemlerine sahip gemiler, yakıt tanklarında kullanabilir ve taşıyabilir.

Kirlilik önleme ve müdahale alt Komitesinde geçen hafta ‘bir gemide kullanılmak veya kullanılmak üzere taşınması amaçlanan akaryakıt örneklemesi için 2020 kılavuzları’ taslağı kabul edildi.

Amaç, yetkililerin gemilerin taşıma yasağına uyup uymadığını değerlendirmelerine izin vermek için bu tür örneklerin güvenli ve tutarlı bir şekilde alınabilmesini sağlamaktı. Numuneler, deniz Çevre Koruma 74.oturumunda kararlaştırılan kükürt doğrulama prosedürlerini uygulayarak uyumu çeşitlendirmek için test için gönderilebilir.Bu, %0.53 kükürt içeren bir test sonucunun düzenleyici gereksinimi karşıladığı anlamına gelir, çünkü %95 güven sınırı, gemilerden alınan kullanımda ve gemide numunelere uygulanır.

Nakliye kuruluşları, yeni yerleşik örnekleme kurallarına uygun olarak toplanan numunelerin tanktaki gerçek kükürt içeriğini temsil edip etmeyeceği konusunda endişelerini dile getirdi. Bununla birlikte, Uygulama çabalarını desteklemek için gerekli olduğu için bu yönergeleri kabul etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir