PLAGUE INC indir virüs yayma oyunu

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

PLAGUE INC mobil indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

 virüs yayma oyunu indir

Başkent Tahran, cile ölen 8,120 kişi veya buna benzer semptomlarla en fazla ölüm sayısına sahiptir.İran’daki virüsün ilk merkez üssü olan kum şehri,  ölümle orantılı olarak en kötü şekilde etkileniyor-bu, her 1,000 kişi için ile bir ölüm.
Ülke genelinde 1,916 ölümlerinin İran vatandaşı olmadığı dikkat çekicidir. Bu, çoğunlukla komşu Afganistan’dan gelen göçmenler ve mülteciler arasında orantısız sayıda ölüm olduğunu göstermektedir.Sızan verilerdeki vakaların ve ölümlerin genel eğilimi, boyut olarak farklı olsa da, resmi raporlara benzer.

Ölümlerin ilk yükselişi Sağlık Bakanlığı rakamlarından çok daha dik ve Mart ayı ortasına kadar resmi rakamın beş katı oldu.

Mart ayının üçüncü haftasının sonunda Nevruz (İran Yeni Yılı) tatillerinde kilitleme önlemleri uygulandı ve ve ölümlerde buna bağlı bir düşüş oldu. Ancak kısıtlamaları rahatladıkça, Mayıs ayının sonundan sonra vakalar ve ölümler tekrar yükselmeye başladı.Önemli olarak, sızan listede kaydedilen ilk ölüm, İran’da ilk vakasının resmi olarak bildirilmesinden bir ay önce 22 Ocak’ta gerçekleşti.O zamanlar Sağlık Bakanlığı yetkilileri, İran’daki gazetecilerin raporlarına ve çeşitli tıp uzmanlarının uyarılarına rağmen, ülkede tek bir koronavirüs vakasını kabul etmede kararlıydı.
19 şubat’taki ilk resmi tanıma kadar 28 gün içinde 52 kişi çoktan ölmüştü.
İlk muhbirler kimdi?
Konuyla ilgili doğrudan bilgisi olan doktorlar BBC’ye İran Sağlık Bakanlığı’nın İran içindeki güvenlik ve istihbarat organlarının baskısı altında olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir