pes 2020 mobil apk dayi hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

pes 2020 mobil v.1.002

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OKEY PLUS HILELI APK ETİKETLERİ

pes 2020 mobil apk indir

Her çıkış, tekerleğin daha sert bir dönüşünü temsil eder ve kulübün ruhu üzerindeki etkisi göz ardı edilmemelidir, özellikle de Guardiola, yenilgileri kendisine karşı komplo Kuran ince detaylardan başka bir şey olarak göremez gibi görünmektedir.
Guardiola’nın kendi oyun tarzı vardır ve neredeyse her zaman çok fazla şans yaratmaya yol açtığında – her zaman muhalefetten daha fazla – çok daha fazlasını yapamayacağını düşünecektir. Topu fileye kendisi koyamaz. City 2-1’i takip ederken Raheem Sterling’in Lyon’a karşı açık gol atması için nasıl yasama yapabilir? Ekibi sadece puanı kadar başarısız olmak ve kaybetmek hakim olmuş bu son sezon boyunca sayısız maçlar olmuştur. Guardiola için, bu sadece daha büyük kozmik güçlerin çalıştığı duygusunu, şaşkınlığa katkıda bulunur. Muhakkak olaylar sonunda geri döner?

pes 2020 mobile hilesi


Guardiola, Şampiyonlar Ligi’nde zarafetten düştüğünde, daha da derine indi ve taktiksel çözümler için daha da zorlaştı. Plan bir araya geldiğinde, Real Madrid’e karşı son 16 galibiyetinin her iki bacağında olduğu gibi, memnuniyet çok büyük. Ama onu salladığında ve Lyon’a karşı olduğu gibi işe yaramazsa, saklanma yeri yoktur ve guardiola’nın işkence gören bir deha olarak imajı sadece sertleşir.
Takım sayfaları Cumartesi gecesi düştüğünde ve üç orta saha oyuncusu da dahil olmak üzere City’nin 11 başlatıcısı düşünüldüğünde, bunları herhangi bir sayıda formasyonda yapılandırmak mümkündü. Ama belki de en olası olanı Guardiola’nın yaptığı 3-4-2-1 idi. Onunla, genellikle beklenmedik bir şey beklemek akıllıca olur, ancak ilk kez değil, çok akıllı olduğu izlenimi iyi değildi. 55. dakikada 4-2-3-1’e geçtiğinde, Kevin de Bruyne 10. sırada yer aldı ve şehir daha da tehditkar hale geldi.
Guardiola’ya daha sonra aynı eski senaryo gibi olup olmadığı soruldu. Şimdi, Evet, diye yanıtladı. Ama sonra kavga konuşması geldi. “Hayat tekrar ayağa kalkıyor ve gelecek sezon tekrar deneyeceğiz” dedi. İyileşeceğiz, yeniden başlatacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir