okey 101 plus hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
 okey 101 hileli apk indir, okey 101 hileli indir, okey 101 para hilesi indir, okey 101 hileli indir, okey yüzbir para hilesi, okey yüzbir hilesi, okey yüzbir cip hilesi, okey yüzbir chip hilesi indir.yüzbir okey indir, yüz bir hileli mod indir.

Bu web sitesindeki Türkçe öğrenme oyunları, küçük çocuklar, okul çocukları ve yetişkin öğrenciler de dahil olmak üzere çeşitli yaşlardaki dil öğrencileri için tasarlanmıştır. Dijital Lehçelerdeki Türk Dili kaynakları, kayıt veya herhangi bir kişisel bilgi sağlama gerektirmez ve herkesin kullanması veya paylaşması ücretsizdir. Oyunlar, ders planlarına dahil edilmek, sınıfta rastgele dil öğrenmek veya bağımsız Türkçe öğrenmek için kendi kendine öğrenme kaynağı olarak yaratılmıştır. İngilizce çevirilerle birlikte verilen Türkçe kelimeleri ve Türkçe cümleleri ve anadili tarafından konuşulan Türkçenin ses kayıtlarını bulacaksınız. Türkçe ifadeler bölümleri, Türk halkıyla konuşmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’taki birçok kişi akıcı İngilizce konuşmuyor ve yerel olarak konuşma çabalarınızı takdir edecek. Türk dilleri Kafkasya bölgesinde ve Orta Asya’da konuşulmaktadır ve bazı türkçeler bu yerlerde ve Türkiye dışındaki Orta Doğu’nun bazı bölgelerinde anlaşılabilir. Sayılar oyunu ve gıda kelimeleri sınavları, garsonlara ve sokak satıcılarına ve otobüs ve tren istasyonlarındaki personele temel arzuları ve ihtiyaçları ifade etmenize yardımcı olacaktır. Türkçe öğrenme konularından birini seçin ve dil testi oyunlarını oynayarak ilerlemenizi gözden geçirin. Her Türkçe revizyon konusu, doğru telaffuz öğretmek için sesli kelime listeleri ve pratik oyunlar içerir. Learn Turkish sayfasındaki materyaller, başlangıç seviyesi öğrenciler veya gezginler için en çok kullanılır, ancak bu dile biraz aşina olanlar Türkçe yazım oyunlarını denemek isteyebilir.

okey 101 hileli indir

Türkçe ifadeler-Merhaba demeyi ve tuvaletin nerede olduğunu sormayı öğrenerek Türkçe öğreniminize başlayın. Türkçedeki en yaygın selamlardan bazıları ve yemek siparişi vermek veya yol tarifi istemek için ifadeler. Standart aksanlı bir yerli Türk konuşmacı tarafından sağlanan konuşulan Türkçe ses ile egzersiz ve kelime listesi. Sadece kısa bir İstanbul hafta sonu tatili için birkaç temel selam öğrenmek veya bir Türk arkadaşınızı şaşırtmak istiyorsanız, Türkçe Merhaba deme sayfamıza göz atın.

Numbers in Turkish-Türkçe sayıları kullanarak saymayı öğrenin. Türkçe sayılar 1-12 oyunu, çalışmalarınıza başlamak için iyi bir egzersiz olabilir. Türk sayıları 13-20 ilk oyuna dayanıyor ve 20’ye kadar olan sayıları tanıtıyor. 10’dan 100’e kadar olan katlar için Türk sayıları 0-100 oyununu oynayın. Doğru cevabı seçmek için sayılar için Türkçe kelimeleri bir araya getirdiğiniz aritmetik oyunlar. Sayıları telaffuz etmeyi öğrenmek için ses giriş sayfasında sağlanır.


Okey 101 plus hile

Türkçe renkler-Türkçe dilinde en yaygın 11 renkli kelime. . Türk dilinde temel sıfatları öğrenmek için ses ile eğlenceli ve interaktif çoktan seçmeli oyun.


Meyve ve sebze oyunu-ses ile basit bir sınavda Türk meyve ve sebze için en yararlı kelimelerin 15’i dahil. Yeni başlayanlar ve bakkal alışverişine ihtiyaç duyanlar için.


Animals in Turkish-Hayvanlar için Türkçe kelime öğrenin ve daha sonra kelime dağarcığına henüz aşina değilseniz 17 sorudan oluşan bir oyun seçin veya 33 sorudan oluşan tam bir sınav. Çocuklar için uygun harika bir görsel ve interaktif dil öğrenme egzersizi.


Vocabulary quizzes, her biri 33 Türkçe kelime içeren kelime listeleri ve ses içeren iki oyundur. Yeni başlayanlar önce 17 kelimeyle daha basit bir sınav yapmak isteyebilir. Kelime oyunu 1 veya biraz daha zor kelime oyunu 2’yi seçin.


Vocabulary builders – daha fazla kelime edinmeye başladığınızda, bu iki sınavın her biri 48 yararlı kelime sunar. Türkçe kelimeyi karşılık gelen ingilizce kelimeyle eşleştirin. Kelime oluşturucu 1 ve biraz daha gelişmiş kelime oluşturucu 2 oyunu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir