kafa topu 2 hileli apk bot

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Versiyon 1.4
Güncelleme                          16.08.2020
Boyut 22MB
Yapımcı Apps Developed 4u
Hile: Hileli

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=A2OdAW-_sSM&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton 
Kafa topu 2 hile indir 
Pep Guardiola, Manchester United’a karşı 2011 Şampiyonlar Ligi finali için Wembley’e geldiğinde, Xavi, Andrés Iniesta, Lionel Messi ve bir korku faktörü getirdi. Sadece bir adam bunu hissetmedi  Birleşik yönetici Sir Alex Ferguson.

O gece United takımında olan Wayne Rooney’e göre, Ferguson oyuncularına juguler için gideceklerini söyledi. Rooney, iki hafta önce Sunday Times’da yazdığı gibi,” biz bir insanız ve saldıracağız – bu futbol kulübünün kültüründe ” dedi.


Gung ho veya çok geçici? Şehrin cam çenesi tekrar kırıldığında moral paniği
Daha fazla oku
Ferguson’un oyuncuları ikna olmadı. Barcelona’ya duydukları saygı, uyanıklığın çok ötesine geçmiş gibi görünüyordu. Rooney,” bence tüm oyuncular derinlerde yanlış bir yaklaşım olduğunu biliyorlardı ” dedi. United bunun için gitti ve parçalara ayrıldılar. Sonuna doğru, Rooney’nin Xavi’ye durması için yalvardığı söyleniyor. Barcelona orta saha oyuncusu Sergio Busquets’in söylediği gibi, Rooney Xavi’ye şunları söyledi: “bu kadar yeter, kazandın. Artık top oynamayı bırakabilirsin.”

Guardiola kupayı eline aldığında, yönetimdeki üçüncü sezonunun sonunda Yarışmada ikinci bir zafer oldu. United’ın cerrahi olarak kaldırılması, ekibi için her şey tıklandığında neyin mümkün olduğunu gösterdi ve daha birçok Şampiyon Ligini kazanmaya hazır görünüyordu. Onun üstünlüğü .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir