Into the Dead 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Kırık linkleri bize iletmeyi unutmayın.

OYUN ETIKETLERIMIZ

Into the Dead hileli

Sadece 20. yüzyılda, Amerika’nın işgal etmesinden sonra, bu hikayeler ve söylentiler ‘zombi’ etrafında birleşmeye başladı. Amerikan kuvvetleri, elbette sadece gücünü güçlendiren yerli dinini sistematik olarak yok etmeye çalıştı. Beyaz zombilerin 1932’de, Amerikan işgalinin sonunda (te ayrılan birlikler ortaya çıkması önemlidir. Amerika, geriye dönük olarak gördükleri bir ülkeyi ‘modernize etmeye’ gitti-bunun yerine bu ‘ilkel’ batıl inançla eve döndü.
Bu sadece hayali bir Gotik heyecan değildi: zombilerin gerçekten var olduğunu iddia ettiler
 Amerikan pulp dergileri, mezardan çıkıp katillerini kovalayan intikamcı ölümsüzlerin hikayeleriyle giderek daha fazla doluydu. Bunlar bir zamanlar önemsiz : şimdi onlar, mezarlıklarından çıktıkları söylenen çürüyen cesetlerin fiziksel formuydu.
Ancak, zombileri Amerikan doğaüstü panteonuna gerçekten getiren  değildi.i yılların sonunda iki önemli yazar sadece Haiti’ye gitmekle kalmadı, aynı zamanda sansasyonel olarak gerçek zombilerle karşılaştıklarını iddia etti. Bu sadece hayali bir Gotik heyecan değildi: zombiler, gerçekten var olduklarını iddia ettiler.
Seyahat yazarı, gazeteci, ve yazdı. kendi kendini ilan eden bir ‘negrofil’ idi-‘primitivizmi’ ayrıcalıklı, beyaz Güney kökenlerinden kendinden geçmiş bir kaçış olarak benimseyen bir adamdı. Arabistan’da dönen dervişlerle dans etti ve Batı Afrika’da bir yamyam kültüne katılmaya çalıştı. kısa bir süre sonra törenlerine başladı ve tanrılar tarafından ele geçirildiğini iddia etti. Daha sonra, kamış tarlalarında çalışan Ölüler adlı bir bölümde, bahsetmek, bir yerlinin Amerikan şeker şirketinin plantasyonuna götürmesini ve onu geceleri tarlalarda çalışan tanıtmasını ister. “Hayvanlar gibi, otomatlar gibi hareket ediyorlardı. Gözler en kötüsüydü. Gerçek şu ki, ölü bir adamın gözleri gibiydiler, kör değil, ama bakıyorlardı, , görmediler. , rasyonel bir açıklama yapmadan önce duyduğu tüm batıl inançların doğru olduğunu bir an için panikledi: “tarlalarda çalışmak zorunda kalan fakir sıradan çılgın insanlardan, aptallardan başka bir şey değildi.”Bu bölüm beyaz zombilerin temeli oldu ve sık sık kelimeyi Amerikan diline getirmekten sorumlu olduğunu iddia etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir