Idle Airport Tycoon hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Idle Airport Tycoon v.10222.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/WNX2GEN

OYUN ETIKETLERI

Idle Airport Tycoon 

Metanol pazarında lojistik de etkilendi ve mavnalar tamamen yüklenemedi.
Kaynaklar, stokların önümüzdeki günlerde artacağını ve mavna beklenen yavaşlamanın olacağını söyledi.Rotterdam’daki daha yüksek stoklar genellikle Avrupa spot fiyatlarına aşağı doğru baskı uygular. Bir tüccarı,”Avrupa, Ren durumu nedeniyle şu anda biraz öngörülemez…ithal edilen malzeme bir hedef bulamazsa, pazar uzun sürüyor ” dedi.
Bununla birlikte, bu hafta su seviyelerinin yükselmesi beklenirken, spot bozulması olası değildir.

Avrupa metanol spot fiyatları, pandemik nedeniyle ikinci çeyrekte görülen en düşük seviyelerden talep iyileştiği için Temmuz ayının başından bu yana yükseliyor. S&P Global Platts verilerine göre, FOB  ve 1 Temmuz’dan bu yana arttı

Yılın geleneksel olarak daha güçlü ikinci yarısına yaklaştıkça, kuru kütle için daha iyi oranlar görmeye başlıyoruz, ancak bu normal mevsimselliğe kadar yükseliyor mu yoksa bu mevcut piyasa rallisinin arkasında başka altta yatan nedenler var mı?

Idle Airport Tycoon apk indir

Dönem piyasası bir artış yaşadı, her iki havzada da  oranları bir önceki haftaya göre %31 arttı ve bu, sahibinin kısa vadede firma oranları için duyarlılığını destekledi. Bir yaz yeniden canlanma umutları, ardından ekonomiyi yeniden başlatmak için pekin’den gelen yeni teşvik önlemleri ile gündeme getirildi ve çelik üretiminin artmasına ve demir cevheri talebinin artmasına neden oldu. Harcamaların çoğunun altyapıya tahsis edilmesine rağmen, 2008 mali krizinden sonra görülen yatırım seviyeleri kadar yüksek olması muhtemel değildir. Bununla birlikte, Çin’deki gelişen piyasa koşulları kuru toplu duyarlılığa bir destek sağladı, Pekin’den gelen son rakamlar Mayıs ayında Sanayi üretiminin yıllık %4 oranında arttığını gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir