hotspot shield full yapma

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hotspot Shield Elite full sürüm ,hem mobil hem destop sürüm vardır.

Program GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Eğer mobil kullanmak isterseniz mobil seçiniz. Daha hızlı çalışacaktır.

Çalışanların ve çocukların internet kullanımını kontrol etmek için: kuruluşlar ve ebeveynler, çalışanlarının veya çocuklarının interneti nasıl kullandığını kontrol etmek ve izlemek için proxy sunucuları kurarlar. Çoğu kuruluş, şirket zamanında belirli Web sitelerine bakmanızı istemez ve proxy sunucusunu belirli sitelere erişimi reddetmek için yapılandırabilir, bunun yerine şirket ağındaki söz konusu sitelere bakmaktan kaçınmanızı isteyen güzel bir notla sizi yönlendirebilirler. Ayrıca tüm web isteklerini izleyebilir ve günlüğe kaydedebilirler, bu nedenle siteyi engellemese bile, için ne kadar zaman harcadığınızı bilirler.
Bant genişliği tasarrufu ve geliştirilmiş hızlar: kuruluşlar ayrıca iyi bir proxy sunucusu ile daha iyi genel ağ performansı elde edebilirler. Proxy sunucuları, popüler web sitelerini önbelleğe alabilir (web sitesinin bir kopyasını yerel olarak kaydedebilir) bu yüzden proxy sunucusu, sitenin en son kopyasına sahip olup olmadığını kontrol eder ve ardından kaydedilen kopyayı size gönderir. Bunun anlamı, yüzlerce insan vurduğunda aynı proxy sunucusundan aynı anda, proxy sunucusu yalnızca bir istek gönderir varonis.com bu, şirket için bant genişliğinden tasarruf sağlar ve ağ performansını artırır.

Ücretsiz en iyi vpn
Gizlilik avantajları: bireyler ve kuruluşlar, internette daha özel olarak gezinmek için proxy sunucularını kullanır. Bazı proxy sunucuları, web isteğinde bulunan IP adresini ve diğer tanımlayıcı bilgileri değiştirir. Bu, hedef sunucunun orijinal isteği kimin yaptığını bilmediği anlamına gelir, bu da kişisel bilgilerinizi ve tarama alışkanlıklarınızı daha gizli tutmanıza yardımcı olur.
Geliştirilmiş güvenlik: Proxy sunucuları, gizlilik avantajlarının yanı sıra güvenlik avantajları sağlar. Proxy sunucunuzu, meraklı gözlerin işlemlerinizi okumasını önlemek için web isteklerinizi şifreleyecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, bilinen kötü amaçlı yazılım sitelerinin proxy sunucusu üzerinden erişmesini de önleyebilirsiniz. Ayrıca, kuruluşlar proxy sunucularını sanal özel ağ (VPN) ile eşleştirebilir, böylece uzak kullanıcılar her zaman şirket proxy’si aracılığıyla internete erişir. VPN, şirketlerin harici veya uzak kullanıcılara sağladığı şirket ağına doğrudan bir bağlantıdır. Bir VPN kullanarak şirket, kullanıcılarının ihtiyaç duydukları kaynaklara (e-posta, dahili veriler) erişebildiğini kontrol edebilir ve doğrulayabilir, ayrıca kullanıcının şirket verilerini koruması için güvenli bir bağlantı sağlayabilir.

Full vpn indir

Engellenen kaynaklara erişin: Proxy sunucuları, kullanıcıların şirketler veya hükümetler tarafından uygulanan içerik kısıtlamalarını atlamasına izin verir. Yerel sportsball takımının oyunu çevrimiçi olarak karartıldı mı? Ülkenin diğer tarafındaki bir proxy sunucusuna giriş yapın ve oradan izleyin. Proxy sunucusu, Kaliforniya’daymış gibi görünmesini sağlar, ancak aslında Kuzey Carolina’da yaşıyorsunuz. Dünyanın dört bir yanındaki bazı hükümetler internete erişimi yakından izliyor ve kısıtlıyor ve proxy sunucuları vatandaşlarına sansürsüz bir internete erişim sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir