f1 mobile racing hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

f1 mobile racing hile apk v.1.221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Kanat, aracın hala dururken yasal bir sürüş yüksekliğinde teknik muayeneden geçmesine izin verdi. Bununla birlikte, 1981’den bu yana Brabham’ın  farklı olarak, araba farklı bir hız canavarıydı, çünkü araba yarış hızına ulaştığında kanat aşağı doğru sapacak şekilde tasarlandı (hareketli aerodinamik 1969’da F1’de yasaklandı), kanat ve pist arasındaki boşluğu düşürdü. Kanat, karbon malzemelerin dikkatli bir şekilde tasarlandı ve bir otomobilin yarattığı yüklere maruz kaldığında dışa ve aşağı doğru bükülmesine izin verdi. Kanat, tüm sezon boyunca ve 2012’ye kadar denetimden geçti, ancak 2013 yılına kadar FIA daha sıkı testler yaptı ve red Bull’un esnek gövdesini çökertmeyi başardı. Hikayenin sonu, değil mi? Yanlış. 2014 sezonunun son yarışında Red Bull, elemelerde esnek ön kanatlar için cezalandırıldı ve yarışa arkadan başlamak zorunda kaldı.

Hile ve yenilik arasında ince bir çizgi olsa da, Formula 1 yarış mühendisi ve otomobil tasarımcısı rabham BT49C’Yİ sahada serbest bıraktığında hızlı bir şekilde çektiğini biliyordu. Otomobil, pistte izin verilen kurallardan daha düşük çalışmasına izin veren ve böylece aerodinamik performansını artıran bir süspansiyon sistemi kullandı. Dururken, otomobilin gerekli 6 cm yerden yüksekliği vardı, çünkü hidro-pnömatik süspansiyon silindirleri doluydu (yarısı hava ve yarısı hidrolik sıvı ile). Ancak araç hızlandıktan sonra, ön ve arka kanatlar tarafından sağlanan aerodinamik , gövdeyi aşağı doğru itecek ve silindirin içeriğinin yeterli bir kısmını merkezi bir atacak ve böylece sürüş yüksekliğini düşürecektir.

Araba, yavaş bir serinletici turun basıncı azaltacağı ve arabayı yasal bir sürüş yüksekliğine geri döndüreceği yarışın sonuna kadar alçaltılmış durumda kalacaktır. Gerekçeli , resmi Ölçümler durduğunda yasaldı; bu nedenle araba yasal olmalı. Dikkatini dublör uzaklaştırmak için Murray, bazı tellerin yapıştığı işe yaramaz bir alüminyum kutu monte etti. Sistem keşfedildi ve yasallığı, Piquet’in ‘sezonunun üçüncü yarışında Arjantin’deki Brabham ile kazanmasının ardından rakipler tarafından tartışıldı. Bir sonraki yarışta, benzer sistemler birçok rakip tarafından kullanıldığı için tartışmalar azaldı. Bununla birlikte, Piquet’in sezonun başında kazandığı avantaj ne olursa olsun, şampiyonluğunu tek bir puanla kazandığı için yeterliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir