Euro Truck Simulator 2 apk mobil indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Euro Truck Simulator 2 v.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=sSQ8gGgYr2g&w=320&h=266]

OYUN etiketleri

euro truck simulator 2  APK İNDİR

Yaklaşık bir asır önce Kasım 1918’de  Dünya savaşı sona erdi ve Amerika’da büyük ekonomik büyümeyi teşvik etti. Ekonominin gelişmesiyle birlikte, otomotiv endüstrisi hızla büyüdü. Bu Otomotiv patlamasının ön saflarında, endüstriyi dönüştüren ilk hareketli montaj hattını geliştiren Amerikalı bir otomobil üreticisi olan  adında bir adam vardı.kurduktan sonra, askeri kamyoneti siviller için bir araca dönüştürmek için bir vizyona sahipti. 1917’de Ford, Amerika’da üretilen ilk kamyonet olarak kabul edilebilecek bir şey ürettiChevrolet bir kamyonet üretme çabalarında Ford’un çok gerisinde değildi. 1918’de Chevrolet Model 490 ile çıktı. Bu araçların her ikisi de sadece bir şasi ile geldi, kamyon yatağının kendisi bir dış şirket tarafından inşa edilmeli veya kurulmalıdır. Bu iki aracın piyasaya sürülmesiyle, Amerika’daki kamyonların tarihi başladı. Bu erken modeller, bugün bildiğimiz gibi kamyon endüstrisinin yolunu açtı.

euro truck simulator 2  telefon indir

Orijinal Ford Model T, bir kargo kutusu eklemek için değiştirilebilirken, 1917 model şasisi, daha sağlam bir çerçeve ve bir tonluk bir derece ile daha ağır yükleri taşımak için inşa edildi. Belki de Amerika’daki ilk kamyonet olan modeli sadece kamyonun şasisini içeriyordu. Vücudunuza bir yatak koymak istiyorsanız, kendiniz inşa etmeniz veya başka bir şirket kurmanız gerekir. modeli 600 dolara mal oldu ve üretimin ilk yılında 209 adet sattı. 1928 yılına gelindiğinde, bu sayı satılan 1.3 milyondan fazla kamyona yükseldi. Bu geleneksel bir pikap olmasa da, 1917 modeli kamyon tarihinin başlangıcını temsil ediyor.

1911’de kurulan Chevrolet, ilk kamyonetini yedi yıl sonra 1918’de üretti. İlk nesil 1915’te piyasaya sürüldüğünde 490 $ ‘ a mal olan araç nedeniyle Model 490 olarak adlandırılan 1918 Model 490, Chevy tarafından sunulan ilk kamyon şasisi oldu. Bu erken model araba, bir kamyon yatağı, kabin ve gövdenin eklenmesini gerektiriyordu. 1918 Serisi 490, hafif teslimat aracı olarak da bilinen yarım tonluk bir şaside mevcuttu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir