DevTycoon 2 hile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

DevTycoon 2 hileli indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/WNX2GEN

OYUN ETIKETLERI

DevTycoon 2 hile indir

ABD ekonomisindeki toparlanma kırılgan olmaya devam ediyor ve milletvekilleri gelir ve harcamaları destekleyen ek işsizlik yardımlarını sonra tehlikede daha fazla ilerleme kaydediliyor.

Economics, ekonominin durgunluğa ve nihai toparlanmaya dalmasını izlemek için haftalık yüksek frekanslı, alternatif ve piyasa tabanlı bir veri panosu oluşturdu. Temmuz ayı sonunda gösterge tablosunun göstergeleri, sıkıntılı seviyelerde büyük ölçüde değişmedi, ancak tüketici güveni ve perakende satışların haftalık bir ölçüsü zemin kaybetti.

Ekonomisti yüksek frekanslı veriler, ekonomik faaliyetin ilk dönüşten sonra bir miktar ivme kaybettiği fikrini güçlendiriyor ” dedi. “İşsizlik iddiaları arttı, tüketici duyarlılığı kötüleşti ve aynı mağaza satışları düştü. Bu yılın ikinci yarısında iyileşme,yeniden canlanmasıyla meydan okumaya devam edecek.”

Yeni virüs her hafta yüz binlerce olarak sayılmaya devam ediyor, tüketici harcamalarını azaltıyor ve ekonomide daha hızlı bir geri tepmeyi engelliyor. Bazı devletler, Şubat ayına göre yaklaşık 15 milyon daha az iş olduğu bir zamanda daha fazla iş kaybını teşvik etmekle tehdit ederek, yeniden başlatma planlarını durdurmak veya hatta geri adım atmak zorunda kaldılar. Milletvekilleri en son teşvik paketinin ayrıntılarını tartışmaya devam ediyor, ancak bu arada, Yasası tarafından sağlanan haftalık işsizlik yardımlarındaki ekstra 600 dolar sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir