Cafeland hile apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Cafeland Restoran Oyunu v2.1.2 HİLELİ APK, 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

cafeland hileli apk modu

Cok hızlı bir şekilde kök saldı, böylece 1663 yılına kadar Londra’da 83’den fazla kahve vardı. On sekizinci yüzyılın başlarında, zaten beş yüz ya da altı yüz vardı.1728’de Londra’yı ziyaret eden Prusya soylu Baron , onları şehrin en büyük zevklerinden biri olarak tanımladı. İş ve haberlerden bahsettikleri, gazeteleri okudukları ve sık sık birbirlerine baktıkları” kahvehanelerde günde en az bir kez yürümek için İngilizler için bir tür kural “olduğunu açıklıyor. Bazı çok ünlü şirketler bile kahve dükkanları olarak başladı.

Bugün kahve dükkanını düşündüğümüzde Starbucks’ı düşünüyoruz. Ancak, geçmişin kahve dükkanları Orta Doğu kültürüyle tamamen farklıydı. Ortak noktaları olan tek şey sosyal yön, yeni fikirleri tartışmak için bir yer ve önümüzdeki ay ele alacağımız bir şey.

1511 dolaylarında Orta Doğu’da ortaya çıkan kahve dükkanı, egzotik bir içeceğin, kahvenin tadını çıkaracak bir yer olarak başladı, ancak kısa bir süre sonra tarihin akışını değiştirmeye yardımcı olan bir yere dönüştü. Kahve dükkanları Londra’da ortaya çıkmadan önce, normal buluşma yeri bir veya . Kahve için ilk cazibe, kafeinin yeniliği ya da heyecanı olabilir, ama hızlı bir şekilde buluşmak için başka bir sebep oldu ve kahve dükkanı sosyalleşmek için bir yer haline geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir